روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • اصرار کادر فنی پرسپولیس به استفاده بهینه بازیکنان از فرصت‌ها/ رادوشویچ مصدوم شد

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اصرار کادر فنی پرسپولیس به استفاده بهینه بازیکنان از فرصت‌ها/ رادوشویچ مصدوم شد از منبع فرتاک. "

اصرار کادر فنی پرسپولیس به استفاده بهینه بازیکنان از فرصت‌ها/ رادوشویچ مصدوم شد

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار حساس تیمش برابر الهلال دچار مصدومیت شد.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار حساس تیمش برابر الهلال دچار مصدومیت شد. به گزارش فرتاک ورزشی، و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز (سه شنبه) پیش از شروع تمرین، در یک جلسه فنی و آنالیز شرکت کردند. در این جلسه با استفاده از تصاویر ویدئویی، مسائل فنی مربوط به بازی با الهلال به بازیکنان منتقل شد.تمرین هم از ساعت 14:45 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.گرم کردن، آقاوسط در سه گروه، تمرین ترکیبی برای سانتر از جناحین، شوتزنی و فوتبال درون تیمی، بخش های مختلف تمرین 75 دقیقه ای پرسپولیس بود.در این تمرین، کادر فنی اصرار زیادی به اجرای دقیق برنامه های تهاجمی و استفاده بهینه تر از موقعیت های گلزنی داشت. علی شجاعی امروز در چند بخش از تمرینات گروهی شرکت کرد و سایر نفرات هم در آمادگی کامل بودند. البته در دقایق پایانی تمرین بود که مصدومیتی برای بوژیدار رادوشویچ حادث شد. کادر پزشکی هم تصمیم به عدم ادامه تمرین از سوی وی گرفت و اقدام های پزشکی لازم را انجام داد.کاروان تیم پرسپولیس فردا با یک پرواز اختصاصی و مستقیم، راهی عربستان خواهد شد تا آماده مصاف با الهلال در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اصرار کادر فنی پرسپولیس به استفاده بهینه بازیکنان از فرصت‌ها/ رادوشویچ مصدوم شد از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×