روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • پیروانی: می‌خواهیم کارشکنی عربستانی‌ها را با یک نتیجه خوب جبران کنیم/ هیچ زور و قدرتی نداریم

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: می‌خواهیم کارشکنی عربستانی‌ها را با یک نتیجه خوب جبران کنیم/ هیچ زور و قدرتی نداریم از منبع فرتاک. "

پیروانی: می‌خواهیم کارشکنی عربستانی‌ها را با یک نتیجه خوب جبران کنیم/ هیچ زور و قدرتی نداریم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش مان را می کنیم که کارشکنی های عربستانی ها را با یک بازی و نتیجه خوب جبران کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تلاش مان را می کنیم که کارشکنی های عربستانی ها را با یک بازی و نتیجه خوب جبران کنیم. به گزارش فرتاک ورزشی، افشین پیروانی در خصوص کارشکنی عربستانی ها برای پرواز سرخپوشان اظهار داشت: قرار بود ساعت 11 پرواز کنیم که متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده و در فرودگاه هستیم. در حالی به ما اجازه پرواز ندادند که بعد از بازی استقلال تاجیکستان که یک ماه پیش برگزار شده، درخواست ویزا کرده بودیم ولی گفتند که ویزا در فرودگاه صادر می شود، یعنی ما هر زمانی به عربستان برسیم 2-3 ساعت هم آنجا معطلی داریم.وی ادامه داد: دلیل این موضوع این است که زور و قدرتی نداریم. چرا پرسپولیس 2 سال نباید میزبانی کند؟ ما یک روز هم به خاطر بازی تیم ملی دیرتر به عربستان می رویم و بازیکنان خسته هستند. واقعا متاسفم که این اتفاقات افتاده است. با هر کسی هم که تماس می گیریم خوش بینانه می گوید چند ساعت طول می کشد.مدیر تیم پرسپولیس افزود: تا به عربستان برسیم باید به حباب بهداشتی برویم و تست کرونا بدهیم و تا جواب بیاید کاری نمی توانیم بکنیم. اتفاقاتی که رخ داده برخلاف بازی جوانمردانه و فیرپلی هست. هواداران عزیز پرسپولیس بدانند تمام تلاش مان را می کنیم که این کارشکنی ها را با یک بازی و نتیجه خوب جبران کنیم. پرسپولیس از ساعت 21:30 شنبه 24 مهر در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان در ریاض به مصاف الهلال می رود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: می‌خواهیم کارشکنی عربستانی‌ها را با یک نتیجه خوب جبران کنیم/ هیچ زور و قدرتی نداریم از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×