روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها حاجی می‌شوند؟ | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

پرسپولیسی‌ها حاجی می‌شوند؟ | فرتاک ورزشی

با توجه به سفر قریب الوقوع تیم فوتبال پرسپولیس به عربستان گمانه زنی هایی برای حضور سرخ پوشان در خانه خدا بوجود آمد.

با توجه به سفر قریب الوقوع تیم فوتبال پرسپولیس به عربستان گمانه زنی هایی برای حضور سرخ پوشان در خانه خدا بوجود آمد. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس روز شنبه (۲۴ مهرماه سال جاری) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان می رود.در همین راستا گمانه زنی هایی وجود داشت که آیا سرخ پوشان بعد از برگزاری مسابقات به خانه خدا مشرف می شوند؟پیگیری ها حاکی از آن است که پرسپولیس با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهر ریاض مستقر می شود. باتوجه به قوانین سختگیرانه کشور عربستان در مبارزه با بیماری کرونا بعید است که اجازه حضور کاروان پرسپولیس در شهر مکه صادر شود.پیش از این تیم های فولاد و استقلال ایران به واسطه برگزاری متمرکز مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در عربستان به میدان رفتند؛ اما به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی اجازه حضور در خانه خدا را پیدا نکردند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها حاجی می‌شوند؟ | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×