روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تساوی یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل پدیده با گل دقیقه ۴۵ از منبع فرتاک. "

تساوی یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل پدیده با گل دقیقه ۴۵

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست بازی با پدیده به نتیجه تساوی رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست بازی با پدیده به نتیجه تساوی رسید. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال امروز شنبه میهمان تیم پدیده مشهد است که نیمه نخست این بازی با نتیجه تساوی یک - یک ‬به پایان رسید.در این بازی که از ساعت ۱۵ آغاز شد، مسعود زائر (۳۱- گل به خودی) برای پرسپولیس و سیداحسان حسینی (۴۵) برای پدیده گلزنی کردند.پرسپولیس در این نیمه نسبت به پدیده بازی هجومی تری را به نمایش گذاشت و در دقایق ۹ و ۱۲ توسط عیسی آل کثیر صاحب موقعیت گلزنی شد که ضربات این مهاجم راه به جایی نبرد.در ادامه مسعود زائر با یک ضربه سر دروازه تیم پدیده را با گل به خودی باز کرد اما در دقیقه پایانی نیمه نخست احسان حسینی با یک ضربه سر کار را به تساوی کشاند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تساوی یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل پدیده با گل دقیقه ۴۵ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×