روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شانس کم مهاجم پرسپولیس برای بازی با فجر از منبع فرتاک. "

شانس کم مهاجم پرسپولیس برای بازی با فجر

مهاجم مصدوم تیم پرسپولیس امروز تست MRI داد.

مهاجم مصدوم تیم پرسپولیس امروز تست MRI داد. به گزارش فرتاک ورزشی، عیسی آل کثیر در جریان بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل پدیده که با تساوی یک بر یک به اتمام رسید، به دلیل مصدومیت جای خود را به مهدی عبدی داد و پس از پایان این مسابقه لنگ لنگان و با کمک هم تیمی هایش از ورزشگاه ثامن الائمه خارج شد.طبق پیگیری ها این بازیکن از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده و امروز هم MRI داد. هرچند قرار است پزشکان پرسپولیس نظر نهایی خود در مورد میزان مصدومیت و طول دوره درمان آل کثیر را پس از دریافت جواب این آزمایش اعلام کنند اما طبق بررسی های ابتدایی رباط صلیبی وی دچار آسیب دیدگی نشده است. با این وجود بعید به نظر می رسد مهاجم پرسپولیس شانسی برای حضور در آخرین دیدار سرخ ‍ پوشان در نیم فصل که پنجشنبه مقابل فجرسپاسی برگزار می شود داشته باشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شانس کم مهاجم پرسپولیس برای بازی با فجر از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×