روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چشم امید گل‌محمدی به بازگشت یک بازیکن/ مشکل خط دفاعی سرخ‌ها برطرف می‌شود؟ از منبع فرتاک. "

چشم امید گل‌محمدی به بازگشت یک بازیکن/ مشکل خط دفاعی سرخ‌ها برطرف می‌شود؟

خبرهای واصله حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی چشم امید زیادی به بازگشت وحدت هنانوف بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس در نیم فصل دوم دوخته است.

خبرهای واصله حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی چشم امید زیادی به بازگشت وحدت هنانوف بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس در نیم فصل دوم دوخته است. به گزارش فرتاک ورزشی، خط دفاع پرسپولیس برخلاف فصول گذشته در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته است. حامد لک گل های یکسان و بدی می خورد و مدافعان پرسپولیس به ویژه دردفاع وسط روی توپ های ارسالی و ایستگاهی عملکرد مناسبی نداشته اند.این درحالیست که به گفته شاهدان تمرینات هفته های گذشته پرسپولیس، وحدت هنانوف ۲۱ ساله پیش از مصدومیت خود بسیار سرحال و قبراق نشان داده بود. کاپیتان امیدهای تاجیکستان یک بازیکن چند پسته است که می تواند در دفاع راست، دفاع وسط و حتی هافبک دفاعی به میدان برود.پُست تخصصی وحدت هنانوف دفاع میانی است و یحیی گل محمدی امیدوار است این بازیکن جوان پس از پشت سرگذاشتن دوران نقاهت (پس از مصدومیت) به تمرینات این تیم برگشته و به کمک خط دفاع تیمش بیاید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چشم امید گل‌محمدی به بازگشت یک بازیکن/ مشکل خط دفاعی سرخ‌ها برطرف می‌شود؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×