روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمایت ویژه پرسپولیسی‌ها از آل‌کثیر (عکس) از منبع فرتاک. "

حمایت ویژه پرسپولیسی‌ها از آل‌کثیر (عکس)

بازیکنان تیم پرسپولیس با پیراهن منقش به عکس عیسی آل کثیر وارد زمین شدند.

بازیکنان تیم پرسپولیس با پیراهن منقش به عکس عیسی آل کثیر وارد زمین شدند. به گزارش فرتاک ورزشی، بازی پرسپولیس و فجر سپاسی در حالی برگزار می شود که پرسپولیس در این بازی عیسی آل کثیر را به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در اختیار ندارد و او فصل را از دست داده است.بازیکنان سرخپوش که در روزهای اخیر از طریق اینستاگرام با عیسی همدردی کرده بودند، این بار با پیراهن منقش به عکس او وارد زمین شدند و به شکلی متفاوت عکس تیمی را ثبت کردند.عیسی آل کثیر که دو فصل در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت، بهترین گلزن قرمزها در لیگ بیست و یکم بود اما حالا مهدی عبدی جای او را گرفته است.روی این پیراهن تصاویری از عیسی آل کثیر با جمله «با قدرت برمی گردی» دیده می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمایت ویژه پرسپولیسی‌ها از آل‌کثیر (عکس) از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×