روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و فجر/ گل ترابی آفساید بود؟ از منبع فرتاک. "

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و فجر/ گل ترابی آفساید بود؟

حسین عسگری معتقد است که با وجود تاثیر نداشتن کامیابی نیا روی توپ، گل پرسپولیس سالم بود و این هافبک در آفساید قرار نداشت.

حسین عسگری معتقد است که با وجود تاثیر نداشتن کامیابی نیا روی توپ، گل پرسپولیس سالم بود و این هافبک در آفساید قرار نداشت. به گزارش فرتاک ورزشی، حسین عسگری، کارشناس داوری در خصوص قضاوت مرتضی منصوریان در دیدار پرسپولیس و فجرسپاسی اظهار کرد: منصوریان قضاوت بدی در این دیدار نداشت اما در مجموع قضاوت مقتدرانه ای هم از او ندیدم و اشتباه های کوچک در تصمیم های او دیده می شد. آوانتاژهای او بد موقع بود. یکی، دو بار به ضرر تیمی که علیه آن خطا شده بود، آوانتاژ داد و بیش از یکی، دو بار پیش آمد که خطاهای میانه میدان را اشتباه سوت زد.وی ادامه داد: منصوریان تحرک خوبی در این دیدار نداشت و سرعت پایینی داشت که این برای داوری که بخواهد در سطح بین المللی سوت بزند، خوب نیست. همچنین رنگ لباس او نباید با رنگ لباس پیراهن دروازه بان پرسپولیس یکی می بود که این به دلیل ضعف کمیته داوران و سازمان لیگ است.عسگری در اخر درباره مشکوک بودن گل پرسپولیس گفت: صحنه ای بود که قضاوت آن با چشم خیلی سخت است. من فکر می کنم کامیابی نیا با مدافع فجر در یک خط قرار داشت اما از آن صحنه هایی است که دقیق آن توسط VARهایی که در کشورهای اروپایی استفاده می شود، مشخص خواهد شد. با این حال من فکر می کنم آفسایدی نبود و گل پرسپولیس سالم به ثمر رسید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و فجر/ گل ترابی آفساید بود؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×