روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کلانتری: برابر پرسپولیس، چشم به ضدحملات داشتیم از منبع فرتاک. "

کلانتری: برابر پرسپولیس، چشم به ضدحملات داشتیم

سرمربی فجرسپاسی گفت: توپ بیشتر در اختیار پرسپولیس بود ولی ما در هر دو نیمه یکی، دو موقعیت خوب به دست آوردیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

سرمربی فجرسپاسی گفت: توپ بیشتر در اختیار پرسپولیس بود ولی ما در هر دو نیمه یکی، دو موقعیت خوب به دست آوردیم که نتوانستیم استفاده کنیم. به گزارش فرتاک ورزشی، علی اصغر کلانتری، سرمربی فجرسپاسی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس را در چند بازی گذشته آنالیز کرده بودیم و کار دفاعی و بسته را در دستور کار قرار دادیم تا بتوانیم از ضدحملات استفاده کنیم. در موقعیتی گل خوردیم که توپ به کسی برخورد نکرد. توپ بیشتر در اختیار پرسپولیس بود ولی ما در هر دو نیمه یکی، دو موقعیت خوب به دست آوردیم که نتوانستیم استفاده کنیم.وی ادامه داد: بعد از گلی که خوردیم بازی دست حریف افتاد و ما هم در ۱۰ دقیقه آخر ضربات آخرمان را خوب نزدیم.سرمربی فجرسپاسی درباره برآوردش از عملکرد تیمش در لیگ برتر گفت: متاسفانه مشکلاتی به وجود آمد و جایگاه کنونی در شأن ما نیست. دوست نداشتیم در این شرایط باشیم. کسی فکر نمی کرد که پایین تر از رتبه ششم و هفتم لیگ برتر برویم. مشکلاتی پیش آمد که بازگو کردن آن خیلی هم درست نیست. یک جاهایی وقتی زور آدم نمی رسد، باید به خدا واگذار کند و خدا آه مظلومانی را که کسی را ندارند، می شنود.کلانتری تاکید کرد: مساله فنی ما را اذیت کرد. ما پنج، شش بازی کرده بودیم و تا ششم جدول بالا رفتیم و عطش موفقیت داشتیم اما اوضاع خوب نشد.سرمربی فجرسپاسی با اشاره به مشکل زمین ورزشگاه حافظیه شیراز اظهار کرد: زمین حافظیه هم خوب نیست. شرمنده تمام تیم ها و بازیکنان هستیم که در این زمین مصدوم شدند. در خط حمله خودمان چندین بازیکن مصدوم شدند. برای همین از جوان ها استفاده کردیم که مشکلاتی به وجود آورد. ان شاءالله به شرایط مساعد برسیم و در نقل و انتقالات نیازها را برطرف کنیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کلانتری: برابر پرسپولیس، چشم به ضدحملات داشتیم از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×