روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوروزی: اگر قرار به رفتن گل‌محمدی است باید یکی مثل برانکو بیاید از منبع فرتاک. "

نوروزی: اگر قرار به رفتن گل‌محمدی است باید یکی مثل برانکو بیاید

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقادی به اعمال تغییرات در کادر فنی این تیم ندارد، چرا که از دید او چنین اتفاقی همیشه با دردسرهای خاص خودش همراه است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقادی به اعمال تغییرات در کادر فنی این تیم ندارد، چرا که از دید او چنین اتفاقی همیشه با دردسرهای خاص خودش همراه است. به گزارش فرتاک ورزشی، رضا نوروزی، درباره تساوی پرسپولیس مقابل ذوب آهن در اصفهان و کم شدن شانس قهرمانی سرخپوشان، گفت: با نتایجی که این هفته رقم خورد کار پرسپولیسی ها برای قهرمانی سخت شد و حالا این تیم شانس خیلی کمی برای تکرار قهرمانی دارد. البته پرسپولیس پنج سال با اقتدار قهرمان شد و این کار هر تیمی نیست. زیبایی فوتبال هم به همین اتفاقات است و اگر پرسپولیس قهرمانی را از دست بدهد، نمی توان از این بابت خُرده گرفت. شما می بینید که خیلی از تیم های سرشناس در اروپا هم چند سال قهرمان نمی شوند و مهمترین نمونه از این دست منچستریونایتد است. همین استقلال هم نزدیک به 10 سال است که در لیگ برتر قهرمان نشده.وی در پاسخ به این پرسش که «آیا موافق تغییر کادر فنی پرسپولیس برای فصل آینده هستید؟»، تصریح کرد: من کارشناس نیستم که در این مورد صحبت کنم، ولی تغییر کادر فنی همیشه دردسرهای خاص خودش را دارد. در ایران که گزینه خاصی وجود ندارد و اگر هم باشگاه می خواهد کادر فنی را تغییر دهد باید یک مربی مثل برانکو را بیاورد. اگر قرار است مربی خارجی بیاید باید فردی را انتخاب کنند که اسم بزرگ و کارنامه خوبی داشته باشد که البته آوردن چنین مربی آنهم در مقطع فعلی با دردسرهای خاص خودش همراه است.مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا پرسپولیس نتوانست در لیگ امسال اقتدار سال های گذشته را داشته باشد، خاطرنشان کرد: پرسپولیس امسال از کمبود مهره رنج برد، چون خریدهای این تیم خوب نبودند و نتوانستند کمک حال تیم باشند، درست برعکس خریدهای استقلال که به این تیم کمک کردند. پرسپولیس در خط حمله هم با فقر مهاجم گلزن مواجه بود و مصدومیت آل کثیر شرایط را سخت تر کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوروزی: اگر قرار به رفتن گل‌محمدی است باید یکی مثل برانکو بیاید از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×