روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • واکنش سپاهان به ادعای پرسپولیس: نمی گذارند روابط دو باشگاه خوب شود+تصویر صورتجلسه

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش سپاهان به ادعای پرسپولیس: نمی گذارند روابط دو باشگاه خوب شود+تصویر صورتجلسه از منبع فرتاک. "

واکنش سپاهان به ادعای پرسپولیس: نمی گذارند روابط دو باشگاه خوب شود+تصویر صورتجلسه

مدیر تیم فوتبال سپاهان نسبت به ادعای معاون باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

مدیر تیم فوتبال سپاهان نسبت به ادعای معاون باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد. به گزارش فرتاک ورزشی، ادعای باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه در بازی برگشت مقابل سپاهان باید کل ظرفیت ورزشگاه در اختیار میزبان قرار بگیرد، علاوه بر واکنش سازمان لیگ، حالا واکنش باشگاه اصفهانی را هم در پی دارد.رضا فتاحی در خصوص اظهارات محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به خرنگار ورزشی فارس گفت: در بازی رفت صحبت از این بود که برای نصب پرچم ها و بنرها ظرفیت ورزشگاه به صورت 50-50 تقسیم شود که ما مخالفت و اعلام کردیم باید طبق قانون باشد. در نهایت با نظر غلامرضا سلیمانی ناظر مسابقه قرار شد ظرفیت کل ورزشگاه برای نصب پرچم و بنر در اختیار ما قرار بگیرد و پشت دروازه تیم مهمان را خالی بگذاریم. اصلا صحبت و بحثی در مورد تعداد هواداران نبوده است.مدیر تیم فوتبال سپاهان گفت: نمی دانم این کارها و حرف ها برای چیست؟ با این کارها نمی توان فالوئر گرفت. همانطور که محرم نویدکیا گفت هرکاری می کنیم رابطه این دوباشگاه خوب شود اما برخی با اقداماتشان اجازه این کار را نمی دهند. این کارها به جز بالا بردن تنش بین هواداران دو تیم، هیچ ثمری ندارد و متاسفانه فقط رابطه دو باشگاه را خراب می کند.بر خلاف صحبت های محمدی، بر اساس این صورتجلسه، دو تیم با تایید ناظر مسابقه برای تقسیم بندی استفاده از ظرفیت ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک جهت نصب پرچم و بنر به توافق رسیده اند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش سپاهان به ادعای پرسپولیس: نمی گذارند روابط دو باشگاه خوب شود+تصویر صورتجلسه از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×