روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوب برای هواداران پرسپولیس/ واکنش معاون سرخ‌ها به مصاحبه‌های جنجالی از منبع فرتاک. "

خبر خوب برای هواداران پرسپولیس/ واکنش معاون سرخ‌ها به مصاحبه‌های جنجالی

محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: توافقات نهایی در مورد تمدید قراردادها انجام شده و خبرهای خوبی خواهید شنید.

محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: توافقات نهایی در مورد تمدید قراردادها انجام شده و خبرهای خوبی خواهید شنید. به گزارش فرتاک ورزشی، محمد محمدی در خصوص بحث حضور تماشاگران در بازی برگشت پرسپولیس مقابل سپاهان و تقسیم بندی ها آنها به صورت ۹۰ به ۱۰ با نظر سازمان لیگ با توجه به اینکه صورتجلسه بازی رفت در خصوص نصب پرچم ها و بنرها بوده اظهار داشت: ما صورتجلسه ای داریم که افشین پیروانی مدیر تیم در بازی رفت امضا کرده، با توجه به اینکه بازی رفت هیچ امکانی برای مان نبود که بتوانیم از بنرهای مان استفاده کنیم در بازی برگشت هم حداکثر ظرفیت استادیوم در اختیار ما باشد. وی افزود: در آن نامه امضای رضا فتاحی مدیر تیم سپاهان هم وجود دارد و الان نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. در آن ذکر شده و من نامه را دارم که چه با هوادار و چه بی هوادار حداکثر ظرفیت استادیوم در اختیار باشگاه پرسپولیس و هوادارانش است.معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان تیم مانند ترابی عنوان کرد: خدا را شکر توافقات نهایی انجام شده جا دارد از بچه ها تشکر کنم. با یک حسن نیت خوب علاقه مندی خودشان را به باشگاه بزرگ پرسپولیس ثابت کردند. فکر می کنم ظرف یکی دو روز آینده خبرهای خوشی از باشگاه بیرون بیاید. اینجا خانه بچه ها است و اتفاق ویژه ای نیست. این بچه ها واقعاً گردن باشگاه حق دارند. امیدوارم بتوانیم با حفظ شان کمک کنیم. هم بچه ها بتوانند در جام جهانی خودشان را نشان بدهند و هم ما بتوانیم از توانایی و پتانسیل آنها استفاده کنیم.محمدی در مورد انتقاداتی که پیرامون حضورش در پرسپولیس از جانب بخشی پیشکسوتان مطرح می شود، گفت: من به همه انتقادها احترام می گذارم هیچ جوابی نداده ام و نخواهم داد مطمئن باشید.وی در مورد اینکه کلیپی از او پخش شده که در آن گفته استقلال کلاس دارد، عنوان کرد: من چنین حرف هایی نزده ام. ویدیویی که پخش شده اگر در آرشیو ببینید، فقط همان قسمت بیرون آمده خدا تدوینگر آن برنامه را رحمت کند متأسفانه به خاطر کرونا فوت کرد. علاقه مند به رنگ دیگری بود و آن یک قسمت را بیرون داد. شما آرشیو را ببینید چنین چیزی نیست.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوب برای هواداران پرسپولیس/ واکنش معاون سرخ‌ها به مصاحبه‌های جنجالی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×