روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمیروف 29 شوت تا ثبت اولین گل؛ آشنایی با مهاجمی که از هر کجا شوت می‌زند از منبع فرتاک. "

تمیروف 29 شوت تا ثبت اولین گل؛ آشنایی با مهاجمی که از هر کجا شوت می‌زند

شرزود تمیروف پس از زدن شوت های متعدد موفق به زدن اولین گل خود با پیراهن پرسپولیس شد.

شرزود تمیروف پس از زدن شوت های متعدد موفق به زدن اولین گل خود با پیراهن پرسپولیس شد. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از آنکه پرسپولیس در نیم فصل اول دچار کمبود مهره در خط حمله شد اقدام به جذب بازیکن برای این پست کرد و شرزود تمیروف مهاجم ازبک تیم پاختاکور را به خدمت گرفت. پرسپولیس تجربه مشابهی در انتقال مهاجم خارجی در تعطیلی نیم فصل داشت و با بازیکنانی نظیر کریستن اوساگونا، آنتونی استوکس، ماریو بودیمیر و ... در گذشته قرارداد بست. هیچ کدام از این بازیکنان انتظارات هواداران را برآورده نکردند و بیم آن می رفت که این اتفاق برای خرید جدید پرسپولیس هم بیفتد.تمیروف قطعه ثابت پازل تاکتیکی یحییمهاجمان خارجی قبلی پرسپولیس فرصت چندانی برای بازی پیدا نمی کردند و به نظر می رسید که از نظر فنی مورد تایید مربیان نیستند. تمیروف اما خیلی زود در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت. این بازیکن در هفته بیست و یکم در بازی با صنعت نفت در نیمه دوم برای اولین بار به زمین آمد و پس از آن در تمام دیدارهای لیگ و حذفی در ترکیب اصلی حاضر بوده است. حاصل عملکرد تمیروف، 1 گل در 487 دقیقه بازی برای پرسپولیس در لیگ است. نکته بارز سبک بازی تمیروف، آمار بالای شوت این بازیکن است. ولی این شوت ها تنها یک بار منجر به گل شده است.شرزود ماشین شوت زنی لیگتمیروف در مجموع دقایق بازی خود در پرسپولیس، 30 شوت زده است که بیست ونهمین شوت این بازیکن، طلسم گلزنی مهاجم ازبک را شکست. تمیروف بر اساس آمار «متریکا»، به طور متوسط در هر 90 دقیقه 5.5 شوت داشته که این بازیکن را تبدیل به شوت زن ترین مهاجم لیگ کرده است.این بازیکن به طور میانگین هر 16 دقیقه یک بار با شوت های خود دروازه حریفان را تهدید کرده است. آمار این مهاجم زمانی معنادار می شود که تمیروف به ازای هر 7.6 لمس توپ یک شوت زده و سبک بازی این بازیکن به گونه ای است که در اولین فرصتی که امکان شوتزنی داشته باشد اقدام می کند. متوسط امیدگل شوت های تمیروف تنها 0.07 است که نشان می دهد این بازیکن در موقعیت هایی که احتمال گلزنی پایینی دارد، به دروازه حریفان شلیک می کند. این عدد برای دیگر مهاجمان پرسپولیس، مهدی عبدی و حامد پاکدل 0.18 و 0.22 است. شوت های تمیروف از دقت کافی برخوردار نیست و 30 درصد آن در چارچوب بوده و تنها 3 درصد به گل تبدیل شده است. با این وجود تمیروف با این آمار گزینه اول خط حمله پرسپولیس است و از سوی کادر فنی به 2 مهاجم دیگر که آمار بهتری از مهاجم ازبک دارند ترجیح داده می شود. برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمیروف 29 شوت تا ثبت اولین گل؛ آشنایی با مهاجمی که از هر کجا شوت می‌زند از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×