روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادعای درویش؛ مذاکره برای تمدید با چهار بازیکن! از منبع فرتاک. "

ادعای درویش؛ مذاکره برای تمدید با چهار بازیکن!

با اعلام رضا درویش یحیی گل محمدی سال آینده هم هدایت پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت.

با اعلام رضا درویش یحیی گل محمدی سال آینده هم هدایت پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت. به گزارش فرتاک ورزشی، در حالی تنها چهار هفته تا پایان رقابت های لیگ بیست و یکم باقی مانده است که با پایان فصل، قرارداد یازده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هم به پایان می رسد و همین مسئله باعث ایجاد نگرانی هایی بین هواداران این تیم شده است.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد باشگاه به دنبال تمدید با چند باز یکن است اما با توجه به فاصله کم بین بازی ها و برای به هم نخوردن تمرکز بازیکنان، با درخواست یحیی گل محمدی این امر تا الان صورت نگرفته است.درویش در این خصوص گفت: ما با ۳-۴ نفر از بازیکنان به نوبت صحبت کردیم و ظرف هفته آینده هم انشاالله برای تنظیم قرارداد در خدمتشان هستیم. چون فاصله بازی ها خیلی کم است و تیم خسته است، آقای گل محمدی این نظر را داشت که با توجه به فشار بازی ها اگر بخواهیم بحث چگونگی قرارداد را با بازیکنان داشته باشیم شاید از نظر روحی روانی جاللب نباشد. از این جهت با تک تک بازیکنان به مرور زمان برای انعقاد قرارداد صحبت می کنیم و باشگاه آماده است قرارداد جدید را با آنها ببندد. ضمن اینکه آقای گل محمدی مربی تیم است و قرارداد دارد و سال آتی هم حتما در خدمتشان هستیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادعای درویش؛ مذاکره برای تمدید با چهار بازیکن! از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×