روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اختصاصی/ فولاد - استقلال/ جنگ فرهاد و جواد به یاد آخرین قهرمانی از منبع فرتاک. "

اختصاصی/ فولاد - استقلال/ جنگ فرهاد و جواد به یاد آخرین قهرمانی

هفته بیست و هفتم لیگ برتر، شنبه در شهرهای مختلف برگزار می شود که در یکی از حساس ترین بازی ها فولاد میزبان استقلال است. این مسابقه شاید تکلیف قهرمان لیگ را مشخص کند و شاید همه قهرمانی آبی ها را به خطر بیندازد.

هفته بیست و هفتم لیگ برتر، شنبه در شهرهای مختلف برگزار می شود که در یکی از حساس ترین بازی ها فولاد میزبان استقلال است. این مسابقه شاید تکلیف قهرمان لیگ را مشخص کند و شاید همه قهرمانی آبی ها را به خطر بیندازد. به گزارش فرتاک ورزشی، استقلال صدرنشین به مصاف فولاد رده چهارمی می رود تا شاید در خوزستان کار را تمام کند. شرایط جدول طوری است که اگر سپاهان بتواند پرسپولیس را شکست دهد و استقلال نیز فولاد را از پیش رو بردارد، تکلیف قهرمان لیگ هفته بست و هفتم مشخص می شود. اگر هم اتفاق دیگری رخ دهد و استقلال مقابل فولاد شکست بخورد و پرسپولیس سپاهان را مغلوب کند، حساسیت لیگ به اوج هیجان می رسد. به جز بحث جدول، باید به هر دو مربی اشاره کرد که آخرین قهرمانی استقلال، سال ۸۲ با گل جواد نکونام مقابل همین فولاد به ثبت رسیده که همان سال نیز فرهاد مجیدی به عنوان کاپیتان جام قهرمانی را بالای سر برد. حال بازماندگان آخرین قهرمانی استقلال، این بار با لباس مربیگری مقابل هم قرار می گیرند که باید یکی برای جام گرفتن شانس اول را دارد و یکی دیگر برای کسب رتبه چهارم جدول. دیدار رفت دو تیم با یک گل به سود استقلال به پایان رسید که در بازی برگشت شاگردان جواد نکونام به دنبال جبران آن هستند. فراموش نکنید، تیم فولاد هم از جمله تیم هایی است که خیلی سخت شکست می خورد و مثل خود استقلال در دفاع کردن، تبحر خاصی دارد. حال اینکه کدام تیم برنده بازی بزرگ شود و دیوار دفاعی همدیگر را بشکنند، مشخص نیست.با این حال فعلا استقلال شانس اول قهرمانی لیگ را دارد که اگر در بازی با فولاد نیز با امتیاز از زمین خارج شود، هم به رکورد شکست ناپذیری اش ادامه می دهد و هم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک تر می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اختصاصی/ فولاد - استقلال/ جنگ فرهاد و جواد به یاد آخرین قهرمانی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×