روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اختصاصی/ پرسپولیس - سپاهان/ جنگ بر سر دومی یا قهرمانی؟! از منبع فرتاک. "

اختصاصی/ پرسپولیس - سپاهان/ جنگ بر سر دومی یا قهرمانی؟!

بدون تماشاگر بودن دوئل یحیی و نویدکیا حساسیتاین دیدار را چند برابر کرد.

بدون تماشاگر بودن دوئل یحیی و نویدکیا حساسیتاین دیدار را چند برابر کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، اگر بازی فولاد و استقلال حساسیت خودش را داشته باشد، جدال پرسپولیس و سپاهان نیز حساسیت خاص خودش را دارد که در بهترین و بدترین حالت نیز این دو تیم از باخت مقابل هم متنفر هستند؛ بخصوص که الان هم بحث قهرمانی در میان است و هم بحث دومی که شاید اتفاقات عجیب و غریبی در جدول رخ دهد. در حال حاضر پرسپولیس تنها تعقیب کننده استقلال برای قهرمانی است که اگر کوچکترین غفلتی کند، شاید همین هفته جام به رقیبش برسد. شاگردان یحیی گل محمدی هفته گذشته با کسب مساوی مقابل ذوب آهن دوباره فاصله شان را با استقلال به ۶ امتیاز رساندند که دیگر نمی خواهند بیش از این فاصله بگیرند. شکست پرسپولیس مقابل سپاهان هم قهرمانی را ناممکن می کند و هم مقابل دومی را به خطر می اندازد.در حال حاضر اختلاف امتیازات دو تیم ۵ امتیاز است که هیچ تیمی دوست نداد در این بازی مهم شکست بخورد و جایگاه فعلی اش را به خطر بیندازد. به جز بحث نزدیک بودن امتیازات دو تیم، حساسیت این مسابقه است که در بدترین حالت ممکن نیز، نه سپاهان دوست دارد بازنده میدان شود و نه پرسپولیس شکست را می پذیرد. این نکته را هم فراموش نکنید، حضور پرتعداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس در سپاهان هم از نکات جالب توجه مسابقه است که هر یک از این نفرات می خواهند خودشان را نشان دهند از خط دروازه گرفته تا خط حمله، اکثرا یا سابقه بازی در استقلال را دارند یا پرسپولیس که در ترکیب اصلی سپاهان کمتر بازیکن سپاهانی مشاهده خواهیم کرد. حال اینکه جدال "الکلاسیکو" وطنی به سود کدام تیم به پایان برسد، باید منتظر ماند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اختصاصی/ پرسپولیس - سپاهان/ جنگ بر سر دومی یا قهرمانی؟! از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×