روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره های سپاهان در جمع سرخابی ها/ از رفاقت تا رقابت از منبع فرتاک. "

ستاره های سپاهان در جمع سرخابی ها/ از رفاقت تا رقابت

در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس سروش رفیعی و استقلال سجاد شهباززاده را از سپاهان به خدمت گرفتند

در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس سروش رفیعی و استقلال سجاد شهباززاده را از سپاهان به خدمت گرفتند به گزارش فرتاک ورزشی، سروش رفیعی و سجاد شهباززاده، که در سپاهان رابطه صمیمانه ای باهم داشتند، و توانستند باهم کاری یکدیگر یکی کفش طلای لیگ بیستم را در دستان خود ببیند و دیگری خود را مهندس لیگ بیستم بنامد.زوج سروش و سجاد کاملا در گل های سپاهان تاثیر گذار بود حتی در لیگ بیست و یکم ، زمانی که ارسال سروش روی پای سجاد فرود آمد و شهباززاده دروازه پرسپولیس را گشودهر چند برخی معتقدند ارسال سروش بدون دخالت سجاد وارد دروازه سرخپوشان شده است.اما در نقل و انتقالات تابستانی، پس از استعفای محرم که کوچ ستاره ها از زمان رفتن محرم آغاز شد ، عده ای می گفتند آقای گل و مهندس در پرسپولیس به همکاری خود ادامه می دهند اما حالا سروش در پرسپولیس و سجاد در استقلال باید آماده تقابل با یکدیگر باشندبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره های سپاهان در جمع سرخابی ها/ از رفاقت تا رقابت از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×