روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دستیاران یحیی قربانی ادامه حضور گل محمدی در مسند سرمربیگری از منبع فرتاک. "

دستیاران یحیی قربانی ادامه حضور گل محمدی در مسند سرمربیگری

به هر حال یحیی سالیان سال با این نفرات کار کرده بود و لابد به آنها اعتقاد داشت، اما وقتی قافیه به تنگ آمد، دوستانش را قربانی تداوم حضور خودش در پرسپولیس کرد

به هر حال یحیی سالیان سال با این نفرات کار کرده بود و لابد به آنها اعتقاد داشت، اما وقتی قافیه به تنگ آمد، دوستانش را قربانی تداوم حضور خودش در پرسپولیس کرد به گزارش فرتاک ورزشی، خبر غیرمنتظره این روزها، تغییر ترکیب دستیاران یحیی گل محمدی در کادر فنی پرسپولیس بود. داود فنایی و مظاهر رحیم پور که از زمان حضور یحیی در پرسپولیس به عنوان مربیان دروازه بانی و بدنسازی مشغول به کار بودند، نهایتا از این تیم کنار گذاشته شدند. زمان قهرمانی ها طبیعتا از کار آنها تمجید می شد، اما این فصل که پرسپولیس جام های مختلف را از دست داد و بازنده بزرگ مسابقات بود، طبیعتا آنها هم مورد نقد قرار گرفتند. یحیی گل محمدی در مقاطع مختلف کوشید تا از این نفرات حمایت کند. تعداد زیادی از هواداران خواهان کنار رفتن دستیاران یحیی و جایگزینی آنها با نفرات دیگر بودند. یحیی اما در چند نوبت گفت تن به چنین کاری نخواهد داد. با این همه سرانجام در تعطیلات آخر هفته شاهد کنار گذاشته شدن داود فنایی و مظاهر رحیم پور بودیم. این که آیا تغییرات شامل حمید مطهری هم خواهد شد یا نه، هنوز مشخص نیست.به ماجرای رخ داده از دو زاویه می توان نگاه کرد؛ یکی این که گل محمدی ترجیح داده با گوش سپردن به انتقادات، کادرش را قوی تر کند و در واقع کار حرفه ای را به رفاقت و دوستی ترجیح بدهد. نگاه دوم اما این است که یحیی وقتی احساس خطر کرد، از کادرش گذشت و آنها را سپر قرار داد تا همچنان سر جای خودش باقی بماند. به هر حال یحیی سالیان سال با این نفرات کار کرده بود و لابد به آنها اعتقاد داشت، اما وقتی قافیه به تنگ آمد، دوستانش را قربانی تداوم حضور خودش در پرسپولیس کرد. هنوز از یاد نبرده ایم داود فنایی بعد از شکست پرسپولیس در دربی حذفی، آن استوری حمایتی را از گل محمدی گذاشت و منتقدان سرمربی سرخ ها را به ضعف حافظه متهم کرد. حالا اما خود او قربانی ادامه حضور یحیی در مسند سرمربیگری قرمزها می شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دستیاران یحیی قربانی ادامه حضور گل محمدی در مسند سرمربیگری از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×