روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه های یحیی برای 5 بازیکن جوان/ گل محمدی آنها را به خط کرد +عکس از منبع فرتاک. "

برنامه های یحیی برای 5 بازیکن جوان/ گل محمدی آنها را به خط کرد +عکس

پنج چهره کمتر شناخته شده در لیست پرسپولیس در تمرین عصر شنبه به خط شدند تا به صحبت های سرمربی تیم گوش دهند.

پنج چهره کمتر شناخته شده در لیست پرسپولیس در تمرین عصر شنبه به خط شدند تا به صحبت های سرمربی تیم گوش دهند. به گزارش فرتاک ورزشی، پرسپولیس تا اینجای نقل و انتقالات ۷ خرید داشته که به جز محمدمهدی احمدی بقیه سهمیه بزرگسالان بودند و بیشتر تمرکز این باشگاه روی خرید نفرات با تجربه بوده است.با این حال در تمرینات پرسپولیس چهره های جوانی دیده می شوند که کمتر کسی آنها را می شناسد اما ممکن است هر یک از آنها سورپرایز یحیی برای لیگ بیست و دوم باشند.یکی از انتقاداتی که به گل محمدی در فصل پیش وارد می شد اعتقاد نداشتن او به استفاده از جوانان و بالا رفتن میانگین سنی تیم بود. پرسپولیس در تازه ترین اقدام نقل و انتقالاتی اش با ابوالفضل سلیمانی که هافبک مورد توجه امیدهای این تیم بوده برای تیم بزرگسالان قرارداد بسته است.به نظر می رسد یحیی گل محمدی بدش نمی آید نیروی جوان نیز به مرور به ترکیب تیمش تزریق کند. یکی از عکس های جذاب تمرین پرسپولیس به خط شدن جوان ها توسط یحیی و صحبت های اختصاصی او با این بازیکنان بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برنامه های یحیی برای 5 بازیکن جوان/ گل محمدی آنها را به خط کرد +عکس از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×