روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مقایسه آماری رامین رضاییان و دانیال اسماعیلی‌فر؛ کدام تیم سود کرد؟ از منبع فرتاک. "

مقایسه آماری رامین رضاییان و دانیال اسماعیلی‌فر؛ کدام تیم سود کرد؟

آمار نشان می دهد که رضاییان در خلق موقعیت برتر است و اسماعیلی فر در سایر عملکردهای فنی.

آمار نشان می دهد که رضاییان در خلق موقعیت برتر است و اسماعیلی فر در سایر عملکردهای فنی. به گزارش فرتاک ورزشی، پرسپولیس و سپاهان در نقل وانتقالاتی غیرمستقیم، دفاع راست های فصل قبل شان را با یکدیگر عوض کردند. پرسپولیس، دانیال اسماعیلی فر را از سپاهان خرید. سپاهان هم بعد از یک ماه چرخیدن در بازار، بالاخره برای جذب رامین رضاییان اقدام کرد. دو بازیکنی که شبیه ترین توانایی فنی را به یکدیگر دارند. در این جابجایی اما، کدام تیم بیشتر سود کرد؟ نمایش فصل قبل کدام بازیکن بهتر بود؟دانیال اسماعیلی فر در یکی از بهترین فصل های فوتبالی اش، در لیگ بیست ویکم، 5 گل زد و 6 پاس گل داد. طبق آمار «متریکا»، اسماعیلی فر بین تمامی بازیکنان لیگ، بالاترین لمس توپ را داشت و فعال ترین بازیکن فصل بود. او جزو معدود بازیکنان بدون جایگزین لیگ هم بود و در همه 30 مسابقه فصل حضور داشت. در آن سمت اما رامین رضاییان از نیم فصل به ترکیب پرسپولیس اضافه شد و فقط در 13 دیدار برای پرسپولیس بازی کرد. رضاییان در همین مدت کوتاه اما نمایش قابل قبولی داشت و 4 پاس گل داد. آمار پاس کلیدی دو بازیکن نشان می دهد که رضاییان در خلق موقعیت، موثرتر از اسماعیلی فر هم بود اما مهاجم های پرسپولیس به اندازه ستاره های تهاجمی سپاهان قدرشناس و فرصت طلب نبودند. رضاییان به طور میانگین در هر بازی نزدیک به 2 برابر اسماعیلی فر با پاس کلیدی موقعیت می ساخت.در سایر آمارهای فردی اما کفه ترازو به سمت ستاره فصل قبل سپاهان سنگینی می کند. اسماعیلی فر در دوئل های یک مقابل یک بهترین بازیکن تیمش بود. او به عنوان تکنیکی ترین بازیکن سپاهان، به طور میانگین در هر بازی یک دریبل موفق داشت در حالی که رضاییان در مجموع 13 دیداری که حضور داشت، 4 مرتبه با دریبل از سد دفاع مقابلش عبور کرد. در عملکردهای دفاعی هم اسماعیلی فر متعهدتر از رضاییان بود. او بیشترین توپ گیری را بین بازیکنان سپاهان داشت و به طور میانگین در هر بازی 2.5 تکل موفق ثبت کرد. رضاییان هم جزو 3 بازیکن موثر تیمش در توپ گیری از حریف بود. او به طور میانگین در هر بازی، یک تکل موفق کمتر از همتایش در سپاهان داشت. البته بخشی از این آمار به تفاوت مدل بازی دو تیم مربوط می شود که بازیکنان سپاهان در کل، بیشتر از پرسپولیسی ها در شرایط یک مقابل یک قرار می گرفتند.تعداد عملکرد دفاعی دانیال اسماعیلی فر در هر بازی هم حدودا 2 برابر رضاییان بود. رامین رضاییان به طور میانگین 3.5 عملکرد دفاعی نظیر قطع پاس و دفع توپ در هر بازی داشت و این عملکرد برای اسماعیلی فر عدد 7.1 بود. دو بازیکن در تعداد تهدید دروازه با شوت و گرفتن خطا از حریف هم نمایشی نزدیک به هم داشتند. رضاییان از همشهری اش در تیم رقیب، 3 سال سن بییشتری هم دارد و 32 ساله است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مقایسه آماری رامین رضاییان و دانیال اسماعیلی‌فر؛ کدام تیم سود کرد؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×