روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش سرپرست پرسپولیس به تاریخ دربی پایتخت از منبع فرتاک. "

واکنش سرپرست پرسپولیس به تاریخ دربی پایتخت

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران یار دوازدهم ما هستند و خوشبختانه امسال می توانیم آنها را در ورزشگاه ها ببینیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران یار دوازدهم ما هستند و خوشبختانه امسال می توانیم آنها را در ورزشگاه ها ببینیم. به گزارش فرتاک ورزشی، افشین پیروانی در پایان مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور درمورد رویارویی تیم های استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم، اظهار داشت: امیدوارم که اتفاقات خوبی رخ دهد و لیگ برتر شروع خوبی داشته باشد. امیدوارم کمبودهایی که سال گذشته داشتیم همچون اشتباهات داوری، سیستم های رادیویی جبران شود.وی ادامه داد: ضمن اینکه بعید می دانم تا سالیان سال VAR داشته باشیم. حالا قول می دهند اما هنوز عملی نشده است. کیفیت چمن ها و وضعیت ورزشگاه ها باید خوب شود. امیدوارم همه چیز دست به دست هم بدهد تا شاهد یک لیگ خوب باشیم.پیروانی خاطرنشان کرد: قرعه کشی هم برگزار شد و فرقی نمی کند که در چه هفته ای با چه تیمی روبرو می شویم، چون همه تیم ها خوب هستند و همه تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. بدون شک ما هم پرسپولیس هستیم، هواداران زیادی داریم. خوشبختانه امسال می توانیم هواداران را هم در ورزشگاه ببینیم؛ آنها یار دوزادهم ما هستند و می خواهیم که در کنار هم بهترین اتفاقات را رقم بزنیم.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر صحبتی که درمورد ورزشگاه ها می شد مسئولان می گفتند که در تلاش هستند و ما هم می گوییم که انشالله تلاش کنند که این ورزشگاه ها شرایط خوبی پیدا کنند. واقعاً برخی ورزشگاه ها مشکل دارند. برای داشتن یک لیگ خوب و پویا هم باید دست به دست هم بدهند. اگر من می گویم کمبودهایی داریم باید مرتفع شوند تا لیگ شرایط خوبی داشته باشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش سرپرست پرسپولیس به تاریخ دربی پایتخت از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×