روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " غیبت 6 بازیکن پرسپولیس برابر مس کرمان از منبع فرتاک. "

غیبت 6 بازیکن پرسپولیس برابر مس کرمان

پرسپولیس امروز در شرایطی برابر مس کرمان در جدالی تدارکاتی قرار گرفته که شش بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

پرسپولیس امروز در شرایطی برابر مس کرمان در جدالی تدارکاتی قرار گرفته که شش بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. به گزارش فرتاک ورزشی، شاگردان یحیی گل محمدی در مسیر آماده سازی خود برای فصل بیست و دوم لیگ برتر امروز نیز در دیداری تدارکاتی به مصاف رقیب خود رفتند.این دیدار تدارکاتی در استادیوم شهید کاظمی و در 4 وقت 30 دقیقه ای مقابل مس کرمان برگزار شد. بعد از تساوی بدون گل دو تیم در وقت اول، آوخ موفق شد از نقطه پنالتی گل برتری نارنجی پوشان را به ثمر برساند و در وقت سوم نیز امید عالیشاه از روی ضربه ایستگاهی گل تساوی سرخپوشان را به نام خود کرد.کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، حامد پاکدل، مهدی عبدی، وحدت هنانوف و وحید امیری غایبان پرسپولیس در این بازی بودند که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم خود نبودند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " غیبت 6 بازیکن پرسپولیس برابر مس کرمان از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×