روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رامین و داستان رنج و رویا از منبع فرتاک. "

رامین و داستان رنج و رویا

هواداران پرسپولیس نمی توانند از رامین رضاییان بابت حضور در سپاهان گلایه داشته باشند. او از باشگاه جواب منفی شنید و به پیشنهاد خوبش از سپاهان پاسخ مثبت داد. داستان فوتبال حرفه ای همین است؛ حتی اگر رامین قبلا گفته باشد: «در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کنم.» خیلی از فوتبالیست ها برای دلربایی از هواداران احساساتی از این حرف ها می زنند و سر بزنگاه آن را از یاد می برند.

این چیزها را نباید زیاد جدی گرفت. از آن طرف هم رامین نباید بابت جدایی اش از پرسپولیس از کسی گلایه داشته باشد؛ از هیچ کس، جز خودش. خودش که نخواست غرامت رسیدن به رویا را بپردازد و نفهمید که عملی کردن آرزوها درد دارد، رنج دارد. نمی شود همه وجودت «من» باشد و دنبال رویاهایت بروی. هنوز هم تردیدی در توانایی های فنی رضاییان نیست، اما همه چیز به همین مقدار محدود نمی شود. ابعاد اخلاقی و انضباطی هم مطرح است. رامین عصای دست برانکو در لیگ پانزدهم بود، اما پیش از آغاز فصل جدید آن ماجرای عجیب ریزه اسپور و وسوسه کردن مهدی طارمی را پیش آورد. هم موقعیت خودش را به خطر انداخت و هم تیم را دچار دردسر کرد. شاید خیلی ها یادشان رفته باشد، اما زمانی که رضاییان دست طارمی را گرفت و به ترکیه رفت، هنوز یک فصل از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده بود. او اما تماس های باشگاه و شخص برانکو را بی پاسخ گذاشت تا آن قرارداد کذایی را با ریزه اسپور ببندد و دامی پهن کند که آخرش محرومیت طارمی و بسته شدن دو پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس بود. هیچ کس نمی داند؛ اما شاید اگر آن دو پنجره بسته نمی شد و پرسپولیس می توانست یار بگیرد، در فینال لیگ قهرمانان از پس کاشیما برمی آمد...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رامین و داستان رنج و رویا از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×