روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " این پرسپولیسی را کسی دوست ندارد/ جدا شود بهتراست! از منبع فرتاک. "

این پرسپولیسی را کسی دوست ندارد/ جدا شود بهتراست!

شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به پرسپولیس پیوست با ثبت تنها یک گل لیگ را به پایان رساند تا هجمه زیادی متوجه این انتقال باشد.

شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به پرسپولیس پیوست با ثبت تنها یک گل لیگ را به پایان رساند تا هجمه زیادی متوجه این انتقال باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، اکنون نیز در شرایطی که پرسپولیسی ها امیدوار به جذب دو مهاجم باکیفیت برای تقویت خط حمله خود هستند، هجمه ها علیه این بازیکن ازبکستانی افزایش یافته و نسبت به اشغال سهمیه لیست خارجی متحمل فشار دیگری شده است.اکنون اما مدیربرنامه این بازیکن مدعی است که آنها مشکلی برای جدایی احتمالی نخواهند داشت و شرزود با پیشنهاداتی از لیگ برتر ایران نیز مواجه شده: هیچ مشکلی وجود ندارد. نه قرارداد شرزود ۲۰۰ هزار دلار است و نه مشکلی برای جدایی دارد. ما واقعا متوجه این حجم از انتقاد نمی شویم. او به دنبال تمرکز برای موفقیت در تیم جدیدش است و مسلما از بالاترین انگیزه نیز در این راه برخوردار است. خواسته کادرفنی برای ادامه همکاری بوده و شرزود با چهار پیشنهاد از تیم های ایرانی نیز مواجه شده.وی درباره اینکه آیا جدایی احتمالی تمیروف با دریافت مطالباتی نیز همراه خواهد بود یا خیر گفت: نه، به هیچ وجه و این مشکل وجود نخواهد داشت. این موضوع را هم باید بگویم که شایعاتی نیز شده مبنی بر اینکه ادامه حضور شرزود مانع از انتقال احتمالی شیخ دیاباته است و من به عنوان مدیربرنامه شرزود مانع شده ام. باید بگویم که به هیچ عنوان اینطور نیست و بنده ایجنت شیخ دیاباته هم هستم و این انتقال هیچ مشکلی ندارد اگر پرسپولیس و کادرفنی اش بخواهد.تمیروف اصلا بازیکن محبوبی بین پرسپولیسی ها نیست و هواداران این تیم خواستار جدایی این بازیکن هستند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " این پرسپولیسی را کسی دوست ندارد/ جدا شود بهتراست! از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×