روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • پای شماره ۱۲ هم به دربی‌ استقلال و پرسپولیس باز شد؛ دومین شهرآورد دیرهنگام تاریخ

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پای شماره ۱۲ هم به دربی‌ استقلال و پرسپولیس باز شد؛ دومین شهرآورد دیرهنگام تاریخ از منبع فرتاک. "

پای شماره ۱۲ هم به دربی‌ استقلال و پرسپولیس باز شد؛ دومین شهرآورد دیرهنگام تاریخ

پرسپولیس و استقلال برای اولین بار در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پرسپولیس و استقلال برای اولین بار در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش فرتاک ورزشی، مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به انجام رسید و بدین ترتیب سرخابی های پایتخت باید در هفته دوازدهم به مصاف یکدیگر بروند.استقلال قرار است میزبان بازی هفته دوازدهم باشد و جدال هفته بیست و هفتم به میزبانی پرسپولیس به انجام خواهد رسید.این ۲ تیم در تاریخ لیگ برتر تا به حال در این هفته مقابل یکدیگر قرار نگرفته بودند. پیش از این هفته های نهم، ششم و هشتم رکورددار میزبانی از این دیدار حساس بودند. شهرآورد پایتخت در این سه هفته خاص، چهار بار برگزار شده است.سپس نوبت به هفته یازدهم می رسد. سه مرتبه نیز این هفته میزبان دربی بزرگ تهران بوده و هفته های هفتم و دهم با ۲ بار برگزاری در جایگاه بعدی قرار گرفته اند.حالا هفته دوازدهم در کنار هفته های پانزدهم و چهارم قرار می گیرد. در این ۲ هفته هم فقط یک بار شهرآورد به انجام رسیده است. در لیگ نوزدهم این ۲ تیم در هفته چهارم رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که زودترین تقابل شان در لیگ بود. جایی که پرسپولیس با هدایت گابریل کالدرون به برتری یک بر صفر دست یافت و تیم آندره آ استراماچونی را با شکست مواجه کرد. مهدی عبدی به کمک سیدحسین حسینی زننده تک گل آن مسابقه بود.در لیگ چهاردهم نیز این ۲ تیم در هفته پانزدهم، یعنی هفته پایانی نیم فصل اول به مصاف هم رفتند که دیرترین مصاف شان بود. در آن مسابقه پرسپولیس با سرمربیگری حمید درخشان موفق شد استقلال را با نتیجه ۲ بر یک از پیش رو بردارد. مسابقه ای که آبی ها به واسطه فوت غلامحسین مظلومی با لباس مشکی به زمین آمدند. سجاد شهباززاده برای استقلال گلزنی کرد اما این گل توسط محمد نوری و امید عالیشاه پاسخ داده شد.حالا باید دید جدال هفته دوازدهم با چه نتیجه ای به اتمام می رسد.در ادامه به تفکیک رویارویی این ۲ تیم را در هفته های مختلف مشاهده می کنید:لیگ اول: هفته نهملیگ دوم: هفته یازدهملیگ سوم: هفته هفتملیگ چهارم: هفته ششملیگ پنجم: هفته دهملیگ ششم: هفته هشتملیگ هفتم: هفته نهملیگ هشتم: هفته نهملیگ نهم: هفته نهملیگ دهم: هفته یازدهملیگ یازدهم: هفته هفتملیگ دوازدهم: هفته ششملیگ سیزدهم: هفته هشتملیگ چهاردهم: هفته پانزدهملیگ پانزدهم: هفته یازدهملیگ شانزدهم: هفته ششملیگ هفدهم: هفته دهملیگ هجدهم: هفته ششملیگ نوزدهم: هفته چهارملیگ بیستم: هفته هشتملیگ بیست و یکم: هفته هشتملیگ بیست و دوم: دوازدهمبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پای شماره ۱۲ هم به دربی‌ استقلال و پرسپولیس باز شد؛ دومین شهرآورد دیرهنگام تاریخ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×