روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرینات تیم ملی/پرسپولیسی ها مشغول تمرین؛استقلالی ها غایب! از منبع فرتاک. "

تمرینات تیم ملی/پرسپولیسی ها مشغول تمرین؛استقلالی ها غایب!

سه بازیکن پرسپولیس در روز غیبت استقلالی ها در جریان اردوی تیم ملی در کنار هم به تمرین پرداختند.

سه بازیکن پرسپولیس در روز غیبت استقلالی ها در جریان اردوی تیم ملی در کنار هم به تمرین پرداختند. به گزارش فرتاک ورزشی، دور جدید تمرینات تیم ملی ایران در حالی دنبال می شود که روز گذشته چهار بازیکن به محل اردو اضافه شدند ولی هنوز ۱۹ ملی پوش دیگر در تمرینات حضور ندارند، اما با این وجود پرسپولیسی ها از ابتدای این اردو تمرین کردند و از سوی دیگر استقلالی ها غائب بوده اند.در کنار علیرضا بیرانوند که همواره در اردوهای تیم ملی بوده، احمد نوراللهی هم نخستین بار تجربه ملی را به دست آورده و در تمرینات حضور دارد، اما در کنار این دو بازیکن حال حاضر پرسپولیس، یک بازیکن دیگر هم که قرار است از نیم فصل به جمع سرخ پوشان اضافه شود نیز در کنار آنها مشغول به تمرین شد.در جریان تمرین و بازی گل کوچک تمرین تیم ملی، علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به همراه مهدی ترابی، خرید پرسپولیسی ها و بازیکن دور برگشت این تیم، در کنار یکدیگر مشغول به تمرین شدند و به مسابقه درون تیمی در فضایی کوچک از زمین مجموعه ورزشی پژوهشگاه نفت پرداختند.در حالی که پرسپولیسی ها با تمام دعوت شده های خود در تمرینات تیم ملی حضور داشتند، اما ۶ استقلالی منتخب کارلوس کی روش به علت بازی اخیر این تیم برابر نفت مسجدسلیمان، هنوز در اردوی جدید شرکت نکردند که پیش بینی می شود از امروز دوشنبه در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرینات تیم ملی/پرسپولیسی ها مشغول تمرین؛استقلالی ها غایب! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×