روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره پرسپولیس بازی مقابل آرژانتین را از دست داد از منبع فرتاک. "

ستاره پرسپولیس بازی مقابل آرژانتین را از دست داد

هافبک عراقی تیم پرسپولیس با اتفاقی تلخ جدال با آرژانتین را از دست داد.

هافبک عراقی تیم پرسپولیس با اتفاقی تلخ جدال با آرژانتین را از دست داد. به گزارش فرتاک ورزشی، تورنمنت چهارجانبه ریاض با نام سوپرکلاسیکو در شرایطی از امشب آغاز می شود که بر خلاف اخبار منتشر شده در رسانه ها، عراق حریف ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا در این مسابقات تنها به مصاف آرژانتین می رود و خبری از رویارویی آنها با برزیل نخواهد بود.براساس برنامه ای که فدراسیون فوتبال عربستان منتشر کرد سعودی ها و همین طور عراق رقیب ایران در مرحله گروهی جام ملت ها، تنها در روز اول مسابقات به مصاف یکی از دو غول آمریکای جنوبی خواهند رفت و در دومین روز باید مقابل هم قرار بگیرند تا برزیل و آرژانتین برگزار کننده بازی اختتامیه این مسابقات یک میلیون دلاری در شهر ریاض باشند.امشب در ورزشگاه امیر بن فیصل ریاض و در نخستین روز مسابقات عراق با هدایت کاتانچ به مصاف آرژانتین می رود که مسوولان برگزاری رقابت ها پوستر این بازی را نیز طراحی و منتشر کرده اند.در شرایطی که قرار بود بشار رسن در ترکیب تیم عراق در این بازی به میدان برود و برابر ستاره های آرژانتینی قرار گیرد، او با توجه به درگذشت مادرش از اردوی عراق خارج شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره پرسپولیس بازی مقابل آرژانتین را از دست داد از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون