روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چه کسانی برای تماشای دیدار پرسپولیس - کاشیما به استادیوم آزادی می‌روند؟ از منبع فرتاک. "

چه کسانی برای تماشای دیدار پرسپولیس - کاشیما به استادیوم آزادی می‌روند؟

تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در قالب دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا فردا «شنبه» به مصاف هم می روند.

تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در قالب دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا فردا «شنبه» به مصاف هم می روند. به گزارش فرتاک ورزشی، در قالب دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن فردا «شنبه» به مصاف هم می روند.در این دیدار پرسپولیسی ها در ورزشگاه آزادی میزبان نماینده ژاپن هستند. مدیران ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا مهمانان ویژه این مسابقه هستند.به غیر از مسئولانی که از قبل تدارک حضور آن ها در ورزشگاه آزادی دیده شده، نفراتی هم به صورت مخفیانه و لحظه آخری برای تماشای دیدار پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند.طبق اعلام وزیر ورزش و جوانان، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به عنوان میهمان ویژه در ورزشگاه آزادی حاضر می شود.اینفانتینو، رئیس FIFA فردا به تهران می آید تا از نزدیک دیدار برگشت پرسپولیس - کاشیما آنتلرز را در ورزشگاه آزادی تماشا کند.شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ورزشگاه آزادی حاضر می شود و به احتمال زیاد جوایز تیم قهرمان را اهدا می کند.طبق برنامه ریزی صورت گرفته و دعوت از سوی AFC، مهمانان متعددی از فیفا و یوفا برای تماشای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران سفر خواهند کرد.علی پروین پیشکسوت اسطوره فوتبال ایران طبق برنامه قرار است جام قهرمانی را به ورزشگاه آزادی منتقل کند.ضیا عربشاهی، مهرداد میناوند، فنونی زاده و ... دیگر پیشکسوتان پرسپولیس و تیم ملی ایران از مهمان های رسمی دیدار فینال آسیا هستند.البته تعدادی از پیشکسوتان هم که به صورت رسمی از آن ها دعوت نشده، اعلام کردند به عنوان یک هوادار بلیت این دیدار را تهیه می کنند و در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند.دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه نوزدهم آبان از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. انتهای پیام/

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چه کسانی برای تماشای دیدار پرسپولیس - کاشیما به استادیوم آزادی می‌روند؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون