روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاضی مقابل پرسپولیس خوشحالی می‌کند؟ از منبع فرتاک. "

قاضی مقابل پرسپولیس خوشحالی می‌کند؟

محمد قاضی که همچنان بابت عدم دریافت مطالبات خود از پرسپولیس ناراضی است و آن را بارها در صحبت هایش عنوان کرده، اینبار در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که یکی از امیدهای بزرگ مجید جلالی برای دستیابی به گل در استادیوم آزادی محسوب می شود.

محمد قاضی که همچنان بابت عدم دریافت مطالبات خود از پرسپولیس ناراضی است و آن را بارها در صحبت هایش عنوان کرده، اینبار در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که یکی از امیدهای بزرگ مجید جلالی برای دستیابی به گل در استادیوم آزادی محسوب می شود. به گزارش فرتاک ورزشی، قاضی البته در فصل گذشته که در پدیده مشهد حضور داشت و یکی از بهترین فصول گلزنی اش نیز محسوب می شد نتوانست برابر پرسپولیس به موفقیت دست یابد. او در نفت تهران و در لیگ شانزدهم هم موفق به گلزنی برابر پرسپولیس نشده بود و آخرین گلش مربوط به زمان حضورش در صبای قم و تحت هدایت علی دایی به پرسپولیس است. روزی که شاگردان برانکو ایوانکوویچ با پیراهن مشکی و چند روز بعد از درگذشت کاپیتان خود مقابل این تیم قرار گرفتند و قاضی موفق شد دروازه این تیم را باز کند. اکنون بعد از گذشت 2 سال و اندی و در حالی که قاضی سه تیم را تغییر داده بار دیگر برابر شاگردان برانکو ایوانکوویچ قرار خواهد گرفت و باید دید موفق به گشودن دروازه این تیم خواهد شد یا خیر. قاضی در آن بازی علیرغم اینکه تنها گل تاریخ فوتبالی اش را به پرسپولیس زده بود، با احترام به هواداران این تیم که در داغ درگذشت کاپیتان خود بودند شادی نکرد و شاید این بازی انگیزه بزرگی برای او باشد تا موفق شود دومین گل خود را به پرسپولیس رقم بزند. مهاجم کنونی پیکان سابقه بازی در تیم های پدیده مشهد، نفت تهران، صبای قم، پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و فولاد خوزستان، هما و عقاب تهران را در کارنامه دارد و ید طولایی در تغییر تیم دارد. انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاضی مقابل پرسپولیس خوشحالی می‌کند؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون