روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو:بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی خاص بود! از منبع فرتاک. "

برانکو:بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی خاص بود!

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار دیروز مقابل تراکتورسازی تبریز را برای تیمش یک بازی خاص و دربی دانست.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار دیروز مقابل تراکتورسازی تبریز را برای تیمش یک بازی خاص و دربی دانست. به گزارش فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی دیروز یک دربی بود. برای چندمین بار می گویم این بازی ها خاص است و ارزش خودش را دارد. در چنین مسابقاتی بازیکنان در شرایط خاصی بازی می کنند و این در عملکردشان تأثیر منفی می گذارد.برانکو با بیان اینکه تیمش با همین تیم در دو جام سنگین شرکت داشته است، خاطر نشان کرد: شما ببینید امسال تیم های لیگ چقدر تقویت شده اند و ما در چه شرایط سختی مقابل آنها بازی کردیم. در کنار آن در سخت ترین مراحل لیگ قهرمانان آسیا، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال به میدان رفتیم و در همه این بازی ها عالی بودیم. البته به غیر از دیروز که خوب بازی نکردیم و این مسئله نیازی به پنهان کردن ندارد. من بازیکنانم را درک می کنم و به این خاطر اعتقاد دارم یک امتیاز بازی دیروز هم با آن شرایط سختی که داشت ارزش خودش را دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو:بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی خاص بود! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون