روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان برانکو:بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی خاص بود! از وب سایت فرتاک fartak با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

برانکو:بازی مقابل تراکتورسازی یک بازی خاص بود!

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار دیروز مقابل تراکتورسازی تبریز را برای تیمش یک بازی خاص و دربی دانست.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار دیروز مقابل تراکتورسازی تبریز را برای تیمش یک بازی خاص و دربی دانست. به گزارش فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی دیروز یک دربی بود. برای چندمین بار می گویم این بازی ها خاص است و ارزش خودش را دارد. در چنین مسابقاتی بازیکنان در شرایط خاصی بازی می کنند و این در عملکردشان تأثیر منفی می گذارد.برانکو با بیان اینکه تیمش با همین تیم در دو جام سنگین شرکت داشته است، خاطر نشان کرد: شما ببینید امسال تیم های لیگ چقدر تقویت شده اند و ما در چه شرایط سختی مقابل آنها بازی کردیم. در کنار آن در سخت ترین مراحل لیگ قهرمانان آسیا، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال به میدان رفتیم و در همه این بازی ها عالی بودیم. البته به غیر از دیروز که خوب بازی نکردیم و این مسئله نیازی به پنهان کردن ندارد. من بازیکنانم را درک می کنم و به این خاطر اعتقاد دارم یک امتیاز بازی دیروز هم با آن شرایط سختی که داشت ارزش خودش را دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

اخبار گوناگون