روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو: درباره اعتصاب امروز متوجه شدم/همیشه کنار بازیکنانم هستم از منبع فرتاک. "

برانکو: درباره اعتصاب امروز متوجه شدم/همیشه کنار بازیکنانم هستم

سرمربی پرسپولیس معتقد است یک امتیاز بازی با تراکتورسازی برای این تیم ارزش داشت.

سرمربی پرسپولیس معتقد است یک امتیاز بازی با تراکتورسازی برای این تیم ارزش داشت. به گزارش فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکویچ سرمربی تم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم با اشاره به بازی با تراکتورسازی اظهار کرد: معمولا در این گونه بازی ها فشار روی بازیکنان افزایش می یابد. بازی خوب نبود و هیچ کدام خوب بازی نکردیم. البته تراکتورسازی تیم خوبی است و اخیرا نتایج خوبی کسب کرده است. نکته مثبت کسب یک امتیاز است و به تراکتورسازی اجازه موقعیت سازی ندادیم.او ادامه داد: از خستگی بازیکنانم خبر دارم و بعد از آن هم مصدومیت هایی پیش می آید و مصلح، کامیابی نیا و بشار مشکل مصدومیت دارند. خدا را شکر بازیکنانم به خوبی آمادگی دارند و ۷ ماه است که آمادگی خود را حفظ کرده اند. هم زمان در دو لیگ بازی می کنیم که هم در لیگ تیم های خوب زیاد شده و تقویت شده اند و هم لیگ قهرمانان که در سخت ترین مراحل بازی کردیم و در هر دو عالی بودیم. همین یک امتیاز هم برای ما ارزش داشت در حالی که دیروز خوب نبودیم.سرمربی پرسپولیس درباره اعتصاب بازیکنانش افزود: آن ها مشکلات زیادی دارند و زندگی و درآمد آن ها از فوتبال است و امروز به خاطر اعتراض تمرین نکردند تا انتظارات شان برآورده شود. نمی دانم اسمش را چی بگذارم ولی به هرحال آن ها حاضر به تمرین نشدند. باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. گرشاسبی تلاش زیادی برای حل مشکلات کرده و خیلی از بدهی های چند سال اخیر را تسویه کرده اما بازیکنان به ما اعلام کردند که باشگاه بدهی های زیادی به آن ها دارد. بازیکنان انتظار دارند تا باشگاه تلاش مضاعف کند تا حداقل بتواند مسائل روز مره شان را حل کند.وی درباره جلسه با وزارت در این خصوص عنوان کرد: من در جریان این موضوع نیستم و درباره اعتصاب هم امروز متوجه شدم. من همیشه کنار بازیکنانم هستم و از آن ها حمایت خواهم کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو: درباره اعتصاب امروز متوجه شدم/همیشه کنار بازیکنانم هستم از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون