روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیرانوند بعد از جام ملت‌ها لژیونر می‌شود از منبع فرتاک. "

بیرانوند بعد از جام ملت‌ها لژیونر می‌شود

تکلیف دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بعد از جام ملت های آسیا مشخص خواهد شد.

تکلیف دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بعد از جام ملت های آسیا مشخص خواهد شد. به گزارش فرتاک ورزشی، علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس امسال فصل درخشانی را در عرصه باشگاهی و ملی سپری کرد و حتی این انتظار وجود داشت که به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا هم انتخاب شود که در نهایت این اتفاق رخ نداد.با این همه بیرانوند به دلیل درخششی که داشته با پیشنهاد هایی از سوی برخی از تیم های خارجی هم روبرو شده تا شانس لژیونر شدن این بازیکن بیشتر از هر زمان دیگری شود. با این همه بیرانوند همه چیز را به بعد از جام ملت های آسیا موکول کرده و قرار است ماندن یا رفتنش از تیم پرسپولیس بعد از این بازی ها که در امارات برگزار خواهد شد مشخص شود. انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیرانوند بعد از جام ملت‌ها لژیونر می‌شود از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×