روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان عدم حضور ستاره پرسپولیس در تمرین ملی؛ ستاره سرخ ها خط خورد؟ از وب سایت فرتاک fartak با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

عدم حضور ستاره پرسپولیس در تمرین ملی؛ ستاره سرخ ها خط خورد؟

تمرین امروز پرسپولیس با غیبت احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند در حال پیگیری است و این در حالی است که آقای گل فصل گذشته سرخ ها در شهید کاظمی حضور یافته است.

تمرین امروز پرسپولیس با غیبت احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند در حال پیگیری است و این در حالی است که آقای گل فصل گذشته سرخ ها در شهید کاظمی حضور یافته است. به گزارش فرتاک ورزشی، طبق اعلام کارلوس کی روش قرار است لیست بازیکنان تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا به زودی مشخص شود و گمانه زنی در خصوص این لیست و نفرات منتخب سرمربی پرتغالی برای حضور در امارات افزایش یافته است.با این حال تمرین امروز پرسپولیس به نظر می رسد لیست نفرات ملی پوش این تیم را مشخص کرده است؛ علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی در تمرین امروز غایب هستند و گفته می شود با اجازه از برانکو ایوانکوویچ برای همراهی تیم ملی و حضور در لیست نهایی کارلوس کی روش در تمرین امروز غایب هستند. این در حالی است که طبق لیست اعلامی ابتدایی و آماده باش تیم ملی، سرخپوشان سه سهمیه (علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و علی علیپور) را در جمع شاگردان کارلوس کی روش می دیدند.در تمرین امروز اما علی علیپور حضور یافته و در کنار دیگر بازیکنان آیتم های مدنظر کادرفنی را پشت سر می گذارد.آقای گل فوتبال ایران در لیگ برتر فصل هفدهم طی هفته های اخیر نیز عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشته و برترین گلزن ایرانی این فصل نیز محسوب می شود و در آخرین بازی نیم فصل و برابر پارس جنوبی نیز با دبل خود ضمن کمک به سرخپوشان برای دستیابی به پیروزی ارزشمند، آمادگی خود را نیز به رخ کشید.با این حال با توجه به ترافیک شدید خط حمله تیم ملی به نظر می رسد کارلوس کی روش ترجیح داده این بازیکن را در سفر به امارات برای جام ملت های ۲۰۱۹ در لیست خود قرار ندهد. اما در نهایت باید منتظر اعلام رسمی لیست تیم ملی از سوی کارلوس کی روش ماند.پرسپولیس در حال حاضر در جام ملت ها احتمالا با حضور علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی در لیست تیم ملی ایران و بشار رسن در لیست تیم عراق سه سهمیه به خود اختصاص دهد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون