روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قلم قرمز کی روش روی اسم علیپور و دو استقلالی؟ از منبع فرتاک. "

قلم قرمز کی روش روی اسم علیپور و دو استقلالی؟

در تمرین امروز تیم های استقلال و پرسپولیس برخی از ملی پوشان دو تیم حضور داشتند و دیگر ملی پوشان در تمرین تیم ملی بودند.

در تمرین امروز تیم های استقلال و پرسپولیس برخی از ملی پوشان دو تیم حضور داشتند و دیگر ملی پوشان در تمرین تیم ملی بودند. به گزارش فرتاک ورزشی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته فهرست ۳۵ نفره و اولیه تیم ملی برای جام ملت های امارات را اعلام کرد.در این فهرست نام ۳ پرسپولیسی و ۵ استقلالی دیده می شد که به نظر می رسد چند نفر از آنها خط می خورند.در تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ملی پوشان این تیم، فقط علی علیپور در تمرین حضور داشت و احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند همچنان در اردوی تیم ملی هستند.از سوی دیگر در تمرین امروز استقلال پژمان منتظری، روزبه چشمی و سیدحسین حسینی حضور نداشتند و فقط علی کریمی و وریا غفوری در تمرین بودند.با این شرایط و در حالی که فهرست نهایی تیم ملی اعلام نشده به نظر می رسد غفوری و کریمی از استقلال و علی علیپور از فهرست کی روش برای جام ملت ها جاماندند و به همین دلیل است که به تمرینات تیم شان برگشته اند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قلم قرمز کی روش روی اسم علیپور و دو استقلالی؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون