روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • پیش بازی سپیدرود - پرسپولیس؛ نمایش سرخپوشان از پنجره باز؛ پسران میرزا به دنبال درخشش

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش بازی سپیدرود - پرسپولیس؛ نمایش سرخپوشان از پنجره باز؛ پسران میرزا به دنبال درخشش از منبع فرتاک. "

پیش بازی سپیدرود - پرسپولیس؛ نمایش سرخپوشان از پنجره باز؛ پسران میرزا به دنبال درخشش

سپیدرود رشت و پرسپولیس در جام حذفى به مصاف یکدیگر مى روند.

سپیدرود رشت و پرسپولیس در جام حذفى به مصاف یکدیگر مى روند. به گزارش فرتاک ورزشی، در یکى ازبازى هاى باقى مانده از مرحله یک هشتم جام حذفى، پنج شنبه دو تیم سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران در مقابل هم صف آرایى مى کنند.پرسپولیس که با ۵ قهرمانى و ٢ دو نایب قهرمانى از جمله تیم هاى موفق در این رقابت ها است، در چند سال اخیر توفیقى در کسب این جام بدست نیاورده است. این بازی اولین دیداری می باشد که بعد از یکسال محرومیت نقل و انتقالاتى می توانند با نفرات جدید خود به میدان بروند. تیم برانکو على رغم موفقیتى که در این چند سال در لیگ برتر داشته اما در جام حذفى ناکام مانده است و هر سال با حذف از گردونه رقابت ها خارج مى شود. آنها این بار می خواهند که در جام حدفى نیز مثل لیگ برتر بعنوان مدعى ظاهر شوند.تیم سپیدرود هم که امسال شرایط خوبى در لیگ برتر ندارد و با تعویض سرمربى و مالک باشگاه همچنان خطر سقوط به دسته اول را احساس مى کند با خرید چند بازیکن در تعطیلات نیم فصل مى خواهد شانس خود را براى جام حذفى امتحان کند و با روحیه مناسب به استقبال نیم فصل دوم لیگ برتر بروند.در یکسال اخیر این دو تیم سه بار به مصاف هم رفتند که با برترى پرسپولیس همراه بوده است و على کریمى سرمربى سپیدرود رشت انگیزه هاى زیادى دارد تا بتواند بعنوان سرمربى پرسپولیس را متوقف کند تا توانایى هاى خود را در این عرصه اثبات کند.با توجه به درخشش داماشی ها در جام حذفی و صعود به فینال جام حذفی، این بار سپیدرودی های به دنبال آن هستند که خودی نشان دهند و حتی با پیروزی در این دیدار و مرحله بعد به فینال جام حذفی راه یابند تا شاهد یک ال گیلانو در فینال باشیم.این بازى روز پنجشنبه ساعت 16:15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار مى شود. انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش بازی سپیدرود - پرسپولیس؛ نمایش سرخپوشان از پنجره باز؛ پسران میرزا به دنبال درخشش از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون