روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیرانوند-پرسپولیس؛تکلیف مشخص شد! | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

بیرانوند-پرسپولیس؛تکلیف مشخص شد! | فرتاک ورزشی

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ۲۶ ساله تیم ملی فوتبال ایران که عضو باشگاه پرسپولیس تهران است و سابقه بازی در نفت تهران را دارد، در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات عملکرد فوق العاده ای داشت و همچنین در سایت ترانسفرمارکت یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو (حدود ۲۳۰ میلیارد ریال) ارزش گذاری شد.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ۲۶ ساله تیم ملی فوتبال ایران که عضو باشگاه پرسپولیس تهران است و سابقه بازی در نفت تهران را دارد، در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات عملکرد فوق العاده ای داشت و همچنین در سایت ترانسفرمارکت یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو (حدود ۲۳۰ میلیارد ریال) ارزش گذاری شد. به گزارش فرتاک ورزشی، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس برای نیم فصل دوم در جمع سرخپوشان پایتخت ماندنی شد.علیرضا بیرانوند، دروازه بان ۲۶ سالهتیم ملی فوتبال ایران که عضو باشگاه پرسپولیس تهران است و سابقه بازی در نفت تهران را دارد، در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات عملکرد فوق العاده ای داشت و همچنین در سایت ترانسفرمارکت یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو (حدود ۲۳۰ میلیارد ریال) ارزش گذاری شد.بیرانوند گرانترین بازیکن باشگاه پرسپولیس محسوب می شود و هر چند تا سال ۱۴۰۰ با این تیم قرارداد دارد، اما شنیده می شد او در نیم فصل از جمع سرخپوشان جدا و لژیونر می شود.بیرانوند درصدد بود تا ابتدای لیگ هجدهم از پرسپولیس برود، اما با درخواست برانکو ایوانکوویچ و حمیدرضا گرشاسبی در جمع سرخپوشان ماند و احتمال می رفت تا نیم فصل از پرسپولیس جدا شود.بیرانوند با انتشار پستی اینستاگرامی نوشت: بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس منتفی شد. این مسائل از پایان نیم فصل شروع و هنوز ادامه دارد و پیشنهاداتی از چند باشگاه خارجی ارائه شد که تصمیم گرفتم تا پایان مسابقات تمام تمرکزم روی بازی های تیم ملی باشد و از صحبت در این مورد امتناع نمایم. حال پس از اتمام مسابقات تیم ملی و باتوجه به شرط فسخ در قرارداد و وجود پیشنهادات باید تصمیمی در این مورد گرفته می شد. من همیشه تصمیمات بزرگ زندگی را با دلم گرفتم، لطف و محبت شما هواداران عزیز، مدیریت و کادرفنی باشگاه مانع از آن شد که تصمیمی متعارض با منافع باشگاه بگیرم و پرسپولیس بزرگ را بخاطر منافع مادی ترک کنم، مطمئنأ پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که با بازی کردن در آن می شود به رویا های بزرگ رسید، تا جایی که توان دارم در راستای اهداف باشگاه با قدرت ادامه می دهم و برای سربلندی وطن و شما هواداران عزیز تلاش خواهم کرد.با این حال بیرانوند در پرسپولیس می ماند و لژیونر نمی شود و به پیشنهادهایش پاسخ منفی داد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیرانوند-پرسپولیس؛تکلیف مشخص شد! | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×