روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • پیش بازی پرسپولیس - پدیده شهرخودرو؛ جدال بالانشینان برای مدعی مدعی ماندن؛ یحیی و یارانش دنبال صدرنشینی

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش بازی پرسپولیس - پدیده شهرخودرو؛ جدال بالانشینان برای مدعی مدعی ماندن؛ یحیی و یارانش دنبال صدرنشینی از منبع فرتاک. "

پیش بازی پرسپولیس - پدیده شهرخودرو؛ جدال بالانشینان برای مدعی مدعی ماندن؛ یحیی و یارانش دنبال صدرنشینی

در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر ایران، دو تیم پرسپولیس تهران و پدیده مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر ایران، دو تیم پرسپولیس تهران و پدیده مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش فرتاک ورزشی، دو تیم پرسپولیس و پدیده در حالی به مصاف هم می روند که دو تیم وضعیت مشابهی دارند و به دنبال بالا ماندن در صدر جدول هستند.از پدیده مهمان شروع می کنیم. شاگردان یحیی گل محمدی در 15 بازی اخیر لیگ برتر 9 پیروزی، 4 تساوی و 2 شکست داشته اند. فولادی ها همچنین آمار 19 گل زده و 8 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. شاگردان گل محمدی با 31 امتیاز در رده دوم جدول حضور دارند.در آن سوی میدان پرسیپولیسی ها در 15 بازی گذشته 8 پیروزی ، 7 تساوی و 0 شکست داشته است. آنها آمار 17 گل زده و 6 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. آنها با 31 امتیاز در رده سوم حضور دارند.پرسپولیس پس از مدت ها می تواند از خرید های جدید خود استفاده کند و این قطعا خبر خوبی برای سرخ ها خواهد بود. غیر از مهدی ترابی که محروم است و ماریو بودیمیر که احتمالا مصدوم باشد، برانکو می تواند از محمد نادری، سروش رفیقی، مهدی شریفی و مهدی شیری استفاده کند.داوران: سیدمهدی سیدعلی-علی قاسمی-علیرضا ایلدرومبرای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش بازی پرسپولیس - پدیده شهرخودرو؛ جدال بالانشینان برای مدعی مدعی ماندن؛ یحیی و یارانش دنبال صدرنشینی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون