روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اظهارنظر عجیب فرشاد؛ منت بر سر پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اظهارنظر عجیب فرشاد؛ منت بر سر پرسپولیس

فرشاد احمدزاده اصلا انگار در یک سیاره دیگر زندگی می کند. او طوری به خودش نگاه می کند که زیاد برای ما قابل هضم نیست. استاد اخیرا بعد از نیمکت نشینی ادامه دار در تیم سیزدهم لیگ لهستان گفته: «فوتبال اینجا به درد بازیکنان تکنیکی مثل من نمی خورد.» با شنیدن کلمه تکنیکی مو به تن مان سیخ شد و یاد دریبل های ریز و درشتی افتادیم که فرشاد در پرسپولیس حراج می کرد. واقعا بعد از علی کریمی و ابراهیم تهامی چنین استعدادی نداشتیم. اوف بر لهستانی ها که چشم دیدن این همه تکنیک را ندارند. البته فرشاد خان منت بزرگی هم بر سر پرسپولیس گذاشته و گفته: «اگر برگشتم و شماره 10 را به من ندادند هم عیبی ندارد.» واقعا بزرگواری و گذشت تا کجا؟ این بنده خدا پیراهن شماره 10 را که کمترین حق خودش است نادیده می گیرد و برمی گردد؛ برمی گردد تا لابد در یک بزنگاه دیگر تیم را وسط محرومیت ول کند و بپیچد به بازی!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اظهارنظر عجیب فرشاد؛ منت بر سر پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×