روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس 1 - ماشین سازی 1؛ چشمک جام به پرسپولیس! از منبع فرتاک. "

پرسپولیس 1 - ماشین سازی 1؛ چشمک جام به پرسپولیس!

تیم های پرسپولیس و ماشین سازی در هفته بیست و نهم لیگ خلیج فارس به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم های پرسپولیس و ماشین سازی در هفته بیست و نهم لیگ خلیج فارس به مصاف یکدیگر رفتند. به گزارش فرتاک ورزشی، اولین موقعیت خطرناک برای ماشین سازی به دست آمد، دقیقه 1 پرتاب اوت بازیکن ماشین سازی پس از برخورد به جلال حسینی باعث خطر روی دروازه سرخپوشان شد که رادوشوویچ توپ را از زیر طاق جمع کرد. دقیقه 6 کرنر ارسالی مهدی ترابی روی دفع ناقص بازیکنان ماشین سازی توپ مقابل بودیمیر رسید که شوت او به شکل خطرناکی از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه 13 احمد نوراللهی کرنر را کوتاه به ترابی پاس داد که شوت این بازیکن پس از برخورد به بازیکن ماشین سازی از کنار دروازه به کرنر رفت. دقیقه 14 کرنر ارسالی نوراللهی به جلال حسینی رسید که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه عبور کرد. برخلاف جریان بازی این ماشین سازی بود که دروازه را باز کرد، دقیقه 15 توپ ارسالی بازیکن ماشین سازی با اشتباه جلال حسینی به کویتونگو رسید تا با رادوشوویچ تک به تک شود و با ضربه ای چیپ دروازه را باز کند. دقیقه 20 توپ ارسالی ترابی در دهانه دروازه به علیپور رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ از کنار دروازه عبور کرد.دقیقه 23 مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه ماشین سازی اقدام به شوتزنی کرد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه 28 پرسپولیس پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت مهدی ترابی به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. سرخپوشان کاملا توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازیکنان ماشین سازی در لاک دفاعی قرار داشتند. دقیقه 35 شوت راه دور سیامک نعمتی پس از برخورد به مدافع ماشین سازی توپ به تیرک عمودی برخورد کرد و به کرنر رفت. دقیقه 41 ضربه ایستگاهی پرسپولیس با پاس کوتاه ترابی به نوراللهی رسید که شوت پای چپ محکم این بازیکن در دستان خسوس قرار گرفت. دقیقه 43 ارسال احمد نوراللهی از جناح چپ در دهانه دروازه به نعمتی رسید که ضربه سر این بازیکن را کنعانی از مقابل دروازه دفع کرد. در نهایت این ماشین سازی بود که موفق در پایان نیمه اول پیروز راهی رختکن شود.پرسپولیسی ها نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و بازیکنان ماشین سازی تحت فشار بودند. دقیقه 51 سیامک نعمتی پشت محوطه صاحب توپ شد که شوت او در دستان خسوس قرار گرفت. دقیقه 55 ضربه ایستگاهی پرسپولیس با سانتر ترابی به نوراللهی رسید که ضربه سر خطرناک این بازیکن را خسوس با واکنشی زیبا دفع کرد. دقیقه 56 نعمتی با حرکتی پا به توپ به محوطه جریمه ماشین سازی رسید که شوت او از کنار دروازه عبور کرد. بازی رفته رفته کمی آرام شد و پرسپولیسی ها پشت سد دفاعی ماشین سازی ماندند. بازی در اواسط نیمه دوم کاملا سرد و بدون موقعیت شد و خبری از نیمه اول طوفانی نبود. بازیکنان ماشین سازی برای اینکه از برتری خود محافظت کنند روی به بازی تاخیری آوردند. دقیقه 70 روی پاس ترابی، علیپور در زاویه ای بسته صاحب توپ شد که شوت او از مقابل دروازه عبور کرد.دقیقه 77 بودیمیر در محوطه جریمه ماشین سازی صاحب توپ شد که شوت او را خسوس دفع کرد. دقیقه 80 خطای بازیکن ماشین سازی روی بودیمیر را داور پنالتی اعلام کرد، علی علیپور پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را وارد دروازه کرد. پس از این گل پرسپولیسی ها برای زدن گل پیروزی تلاش می کردند. دقیقه 85 احمد نوراللهی از راهی دور اقدام به شوتزنی کرد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه عبور کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس 1 - ماشین سازی 1؛ چشمک جام به پرسپولیس! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×