روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرهنگی پرسپولیس
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ذوب آهن خوب است اما من به تیم خودم اطمینان دارم – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از منبع فرهنگی پرسپولیس. "

ذوب آهن خوب است اما من به تیم خودم اطمینان دارم – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است نتایج خیلی خوبی نداشتیم اما موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم...

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر ذوب آهن در جمع اصحاب رسانه گفت: از اینکه در اصفهان هستیم خوشحالیم. می دانید که بازی فردا برای هر دو تیم سخت است. پرسپولیس 9 سال است که در خانه ذوب آهن پیروز نشده است. ذوب آهن در بازی های خود خوب بازی کرده اما من به تیم خودم اطمینان دارم.وی افزود: تیم خیلی خوبی رقیب فردای ماست. در ابتدای فصل مشکلاتی داشتند اما در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردند.کالدرون در مورد اینکه بازی آنها با نساجی لغو شد و به همین دلیل یک بازی کمتر انجام دادند، باتوجه به این موضوع برای بازی فردا چقدر آماده هستند، عنوان کرد: ما بعد از اینکه بازی با نساجی لغو شد، تمرینات خوبی انجام دادیم. در تمرینات، خیلی خوب بودیم و برای بازی فردا آماده هستیم.سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه بیرانوند با توجه به سفر به هنگ کنگ فردا بازی می کند یا نه تصریح کرد: فردا ترکیب ما را می بینید. برای ما و ایران افتخار است که بیرانوند جزو 3 نامزد برتر آسیا و بهترین گلر آسیاست.گابریل کالدرون در مورد اینکه پرسپولیس در سه فصل گذشته انتظارات را بالا برده اما این فصل نسبت به قبل عملکرد خیلی خوبی نداشته، خاطرنشان کرد: من به همه نظرات احترام می گذارم. وقتی این چالش را پذیرفتم می دانستم کار سختی داریم و رسیدن به قهرمانی چهارم سخت است. برای همین به توانایی بازیکنانم ایمان دارم و می توانیم باز هم قهرمان شویم. درست است نتایج خیلی خوبی نداشتیم اما موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم. اگر این موقعیت ها گل شوند تیم بهتری می شویم.سرمربی قرمزپوشان پایتخت در مورد محروم و مصدوم های پرسپولیس برای بازی فردا هم گفت: کمال امروز برای اولین بار بعد از عمل جراحی اش در لیست 18 نفره ماست. ما خیلی خوشحالیم که او برگشته چرا که بازیکن مهمی برای ماست. البته نیاز به زمان دارد تا آماده شود. کمال بازیکن حرفه ای است و از امروز در کنار ماست.کالدرون در خصوص خط دفاعی و تغییر آن، افزود: خط دفاعی ما، خط هافبک ما و دروازه بان ما خیلی عالی هستند. مسلما سه دفاع وسط خوب داریم که یکی بیرون می ماند. هر 3 بازیکن در سطح عالی هستند. اگر با 3 دفاع بازی نکنیم یکی همیشه بیرون می ماند. خط دفاع ما همیشه خوب کار کرده است. سیدجلال حسینی گاهی مصدوم بود و شجاع خلیل زاده هم محروم بود. سوالات شما طبیعی است اما هر کدام برای ما بازی کنند ما خوب هستیم. برای من خیلی خوب است که سه دفاع در این سطح داریم. دوست دارم در پست های دیگر هم این مشکل را داشته باشم و رقابت خیلی زیادی بین بازیکنان باشد. وقتی شجاع محروم شد یک نفر دیگر بازی کند. سید جلال هم مصدوم شد یک بازیکن دیگر بازی کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ذوب آهن خوب است اما من به تیم خودم اطمینان دارم – باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از منبع فرهنگی پرسپولیس. "

اخبار گوناگون

× ×