روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییر محل تمرین پرسپولیس در دوحه | در شرایطی که پیش از این از منبع قطره. "

تغییر محل تمرین پرسپولیس در دوحه | در شرایطی که پیش از این

در شرایطی که پیش از این قرار بود طبق برنامه، شاگردان برانکو ایوانکوویچ تمرینات خود را در زمین تیم الدحیل پشت سر بگذارند، محل تمرین خود را تغییر دادند. - به گزارش سایت قطره و به نقل ازتهران 24"، نزدیکی محل اقامت سرخپوشان با مجموعه تمرینی فوق امکانات اسپایر باعث شد تا سرمربی پرسپولیس تغییراتی در برنامه محل تمرینی این تیم داشته باشد. بر این اساس بازیکنان پرسپولیس که قرار بود تمرین امروز خود در دوحه را در زمین الدحیل انجام دهند با توجه به اقامت در مجاورت کمپ فوق العاده اسپایر، تمرین خود را به زمین شماره 8 این مجموعه منتقل کردند. بازیکنان در واقع پس از خروج از هتل، در محل تمرین خود حاضر بودند. تیم فوتبال پرسپولیس تمرین فردا دوشنبه را از ساعت 18 و 30 دقیقه به وقت محلی، 20 به وقت تهران، در زمین اصلی، یعنی ورزشگاه خلیفه انجام می دهند. این ورزشگاه مقابل هتل تورچ، محل اقامت سرخپوشان، قرار دارد.کلید واژه ها: پرسپولیس - تیم فوتبال پرسپولیس - بازیکنان پرسپولیس - برانکو ایوانکوویچ - بازیکنان - زمین - سرمربی پرسپولیس - ورزشگاه - تمرین پرسپولیس - برنامه - تهران - ایوانکوویچ - فوق العاده - تیم فوتبال - دوحه - برانکو - فوتبال - دوشنبه - امروز - گزارش - ساعت - خروج

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییر محل تمرین پرسپولیس در دوحه | در شرایطی که پیش از این از منبع قطره. "

اخبار گوناگون

× ×