روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یاماتومو برنامه کاشیما را مقابل پرسپولیس لو داد! | مدافع از منبع قطره. "

یاماتومو برنامه کاشیما را مقابل پرسپولیس لو داد! | مدافع

مدافع کاشیما آنتلرز پیش از دیدار با پرسپولیس صحبت از انجام بازی دفاعی در ورزشگاه آزادی به زبان آورد و به نوعی از نقشه خاص ژاپنی ها در بازی برگشت پرده برداشت. - "، تیم فوتبال پرسپولیس شنبه در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان کاشیما آنتلرز ژاپن است.در این راستا شوتو یاماتو، مدافع کاشیما در مصاحبه با سایت AFC گفت: به نظرم خیلی مهم است که در این بازی گل اول را چه تیمی بزند. اگر پرسپولیس گل اول را به ثمر برساند، انگیزه می گیرد و به دنبال گل های بعدی می رود. به همین خاطر می خواهیم که از ابتدای بازی تمرکز بالایی داشته باشیم. ما نمی خواهیم که این اتفاق بیفتد و قدرتمندانه دفاع می کنیم، چون امری حیاتی برای ماست. این بازیکن افزود: برای رسیدن به پیروزی، باشد گل اول را بزنیم. اگر این اتفاق رخ بدهد، همه چیز تغییر خواهد کرد و قهرمانی ما مسجل می شود. باید در این بازی خیلی خوب دفاع کنیم و به دنبال فرصتی باشیم تا نتیجه بگیریم. این سبک بازی ما مقابل پرسپولیس خواهد بود. مدافع 33 ساله کاشیما در خصوص پر شدن تمام سکو های ورزشگاه آزادی و فروش حدود 80 هزار قطعه بلیت در ایران، ادامه داد: اصلا تجربه بازی مقابل این همه هوادار را ندارم و به همین خاطر باعث خوشحالی است که این فرصت برای ما پیش آمده است. این بازی تجربه نادری برای ما خواهد بود و ما به دنبال پیروزی هستیم. به همین خاطر تمام تلاش خود را می کنیم تا به صورت یک تیم بازی کنیم. یاموتو در پایان گفت: از اول فصل می گویم که باید قهرمان آسیا شویم و برای رسیدن به این جام هر کاری می کنیم. ما قهرمانی های متعددی را کسب کردیم، ولی هنوز موفق به قهرمانی در آسیا نشدیم و می خواهیم این جام را نیز برنده شویم.کلید واژه ها: بازی - پرسپولیس - ورزشگاه آزادی - قهرمانی - ورزشگاه - تیم فوتبال پرسپولیس - لیگ قهرمانان آسیا - مدافع - آزادی - قهرمانان آسیا - آسیا - لیگ قهرمانان - قهرمان آسیا - اتفاق بیفتد - تیم فوتبال - ژاپن - قهرمانان - زبان - مصاحبه - برنامه - انگیزه - فوتبال - دیدار - تمرکز - ژاپنی - نادری - صورت - پرده - موفق - فروش

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یاماتومو برنامه کاشیما را مقابل پرسپولیس لو داد! | مدافع از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×