روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تجربه بازی در ورزشگاه آزادی می تواند جذاب باشد | ایرنا- هافبک از منبع قطره. "

تجربه بازی در ورزشگاه آزادی می تواند جذاب باشد | ایرنا- هافبک

ایرنا- هافبک تدافعی تیم کاشیما آنتلرز ژاپن گفت: یک گل دیگر می تواند همه چیز را برای برای قهرمانی در آسیا تغییر دهد. - به گزارش سایت قطره و به نقل ازروز پنج شنبه ایرنا، شوتو یوماموتو هافبک تدافعی تیم کاشیما آنتلرز ژاپن در گفت وگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به تقابل تیمش با پرسپولیس گفت: باید تمرکزمان را روی ابتدای این بازی بگذاریم چرا که اگر آنها ابتدا موفق به گلزنی شوند، به آن تکیه خواهند کرد و همان روش را پیش خواهند گرفت.من اعتقاد دارم که ابتدای این بازی مهم تر از همه چیز است.هافبک 33 ساله کایشما که تیمش توانسته در بازی رفت در زمین خود با دو گل پرسپولیس را شکست دهد، افزود: ما نباید اعتماد به نفس زیادی داشته باشیم. از طرفی داشتن دفاع مستحکم و همچنین اینکه مدیریت تیم داشته باشد تا چه زمانی خطر کند، از عوامل حیاتی در این بازی محسوب می شود. برنده شدن هم که هدف مشخصی است. موضوعی که می تواند در مجموع داستان را تغییر کند.یوماموتو اضافه کرد: داشتن دفاع قوی در این بازی یک موضوع واجب است اما ما باید نگاهی هم به زدن گل داشته باشیم.من فکر می کنم ان سبک ما برای این مسابقه باشد.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا سپس به یار دوازدهم پرسپولیس در این بازی اشاره کرد و گفت: کاشیما در این بازی علاوه بر یازده بازیکن پرسپولیس در زمین باید با یار دوازدهم آنها هم مقابله کند. جمعیتی تقریبا دو برابر از آن 35هزار نفری که در بازی رفت در ژپن دیدید. هافبک با تجربه کاشیما در پاسخ به این پرسش اضافه کرد: من پیش از این تجربه بازی در چنین فضایی را نداشتم اما بازی کردن مقابل این تعداد هواداران باید حتما لذت بخش باشد که دوست دارم آن را انجام بدهم.وی اضافه کرد: این یک تجربه کمیاب برای تیم ما خواهد بود اما با این وجود ما می خواهیم برنده این بازی باشیم و بهترین ها را به عنوان یک تیم انجام خواهیم داد.یوماموتو گفت: ما پیش از این عناوین زیادی به دست آوردیم اما قهرمانی در آسیا واقعا جذاب است که شخصا می خواهم به آن برسم. از آغاز سال جاری به عنوان یک تیم گفتیم که باید فصل لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم، بنابراین می خواهیم این مسابقه را هرچه زودتر برنده شویم.دیدار برگشت پرسپولیس و کاشیما آنتلرز روز شنبه در فینال یگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.کلید واژه ها: بازی - کنفدراسیون فوتبال آسیا - پرسپولیس - کنفدراسیون فوتبال - قهرمانان آسیا - ورزشگاه آزادی - آسیا - فوتبال آسیا - کنفدراسیون - لیگ قهرمانان آسیا - قهرمانان - بازیکن پرسپولیس - قهرمانی - ورزشگاه - مسابقه - فوتبال - اعتماد به نفس - لیگ قهرمانان - گل پرسپولیس - آزادی - زمین - ژاپن - هواداران - شنبه - لذت بخش - مدیریت - بهترین - داستان - برگزار - عناوین

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تجربه بازی در ورزشگاه آزادی می تواند جذاب باشد | ایرنا- هافبک از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×