روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • قطره
  • رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را هم شکست دادیم/بازی خودمان را انجام دهیم قهرمان آسیا می شویم

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را هم شکست دادیم/بازی خودمان را انجام دهیم قهرمان آسیا می شویم از منبع قطره. "

رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را هم شکست دادیم/بازی خودمان را انجام دهیم قهرمان آسیا می شویم

هافبک عراقی. - پرسپولیس نیوز: هافبک عراقی پرسپولیس پیش از دیدار با کاشیما گفت: در بازی برگشت بتوانیم بازی همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم می توانیم با قهرمانی در آسیا تاریخ سازی کنیم. بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس در مصاحبه با سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درباره لحظه از دست دادن مادرش گفت: اصلا آن روز را فراموش نمی کنم. واقعا برایم سخت بود که مادرم را که سنش پایین بود خیلی زود از دست دهم. او مادر و دوستم بود. بازیکنان دیگر می دانستند که مادرم فوت کرده است اما به من تا پایان بازی با آرژانتین چیزی نگفتند. وی افزود: بعد از 7 روز عزاداری به خاطر از دست دادن مادرم به ایران برگشتم. به تمرینات پرسپولیس ملحق شدم و توانستم در 2 تمرین پیش از دیدار با السد حضور پیدا کنم. بعد از راه یابی به فینال احساس شادی و غم را باهم داشتم. چون مادرم همیشه اولین کسی بود که بعد از بازی با من تماس می گرفت ولی این اولین باری بود که او تماس نمی گرفت. این بازی من بعد از درگذشت مادرم بود. وقتی داور سوت پایان بازی را زد فهمیدم که نمی توانم با او صحبت کنم. واقعا سخت بود و نتوانستم جلوی ناراحتی ام را بگیرم. ستاره عراقی درباره بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: رسیدن ما به فینال واقعا امری موفقیت آمیز بود. کاشیما آنتلرز تیم خوبی است اما برای رسیدن به این مرحله تیم های قوی تر مثل الدحیل و السد را شکست دادیم. ما در بازی رفت مثل همیشه عمل نکردیم مخصوصا در نیمه دوم خوب عمل نکردیم. اما اگر در بازی برگشت بتوانیم بازی همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم می توانیم با قهرمانی در آسیا تاریخ سازی کنیم و در مسابقات جام باشگاه های جهان حضور پیدا کنیم.کلید واژه ها: بازی - پرسپولیس - مادر - فدراسیون جهانی فوتبال - از دست دادن - آسیا - لیگ قهرمانان آسیا - قهرمانی - فدراسیون جهانی - قهرمانان آسیا - لیگ قهرمانان - قهرمان آسیا - همیشه - دیدار - نمایش - تاریخ - اولین - فدراسیون - شکست - قهرمانان - جهان - بازیکنان - آرژانتین - مسابقات - عزاداری - فوتبال - درگذشت - مصاحبه - موفقیت - احساس

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را هم شکست دادیم/بازی خودمان را انجام دهیم قهرمان آسیا می شویم از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×