روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را شکست داده ایم | ستاره عراقی از منبع قطره. "

رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را شکست داده ایم | ستاره عراقی

ستاره عراقی پرسپولیس بسیار امیدوار است که قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد تا در جام باشگاه های جهان بازی کند. - ، سایت فیفا قبل از این دیدار حساس گفت وگویی را با بشار رسن، ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس انجام داد. او از روزهای سختش بعد از مرگ مادرش سخن به میان آورد. ستاره عراقی پرسپولیس گفت: برایم بسیار سخت بود که در این سن و سال و در آغاز دوران حرفه یی خود مادرم را از دست بدهم. مادرم برای من یک دوست بود. بعد از هر بازی نخستین کسی به من زنگ می زد او بود و به همین خاطر بعد از دیدار برابر السد وقتی به این فکر کردم که دیگر مادرم به من زنگ نمی زند به گریه افتادم. او ادامه داد:همه بازیکنان تیم ملی فوتبال عراق قبل از دیدار برابر آرژانتین می دانستند که مادرم فوت کرده است اما کسی به من چیزی نگفت تا در آن دیدار حساس به میدان روم. چند روز بعد از مرگ مادرم در دیدار برابر السد به میدان رفتم. این نخستین بازی بود که بعد از درگذشت مادرم به میدان می رفتم و واقعا برایم سخت بود. احساس عجیبی داشتم که نمی توانستم دیگر با او صحبت کنم. بعد از بازی نتوانستیم خودم را کنترل کنم. این ستاره عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه صحبت های خود درباره دیدار برابر کاشیما، اضافه کرد: دیدار تاریخی برای باشگاه و هم چنین من خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسن: تیم های قوی تر از کاشیما را شکست داده ایم | ستاره عراقی از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×