روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوه یک ستاره جانشین سیامک نعمتی می شود؟ | سرمربی تیم فوتبال از منبع قطره. "

نوه یک ستاره جانشین سیامک نعمتی می شود؟ | سرمربی تیم فوتبال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس جانشین بازیکنی که در بازی رفت با کاشیما اخراج شده بود را مشخص کرد. - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرورزشی"، برانکو ایوانکوویچ بعد از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا طبق برنامه ریزی قبلی تیمش را به دبی برد تا در آرامش تمام و تمرکز بالا تمرینات تاکتیکی خود را برای بازی برگشت پیگیری کند. یکی از دغدغه های اصلی برانکو در تمرینات اخیر تیمش پیدا کردن جانشین مناسب برای سیامک نعمتی بود. بازیکنی که در بازی رفت فینال با یک حرکت آماتور در دقایق پایانی کارت زرد دوم را از داور دریافت کرد تا بازی برگشت را از دست بدهد.برانکو در تمرینات اخیر تیمش روی آدام همتی تمرکز کرده تا این بازیکن را برای حضور مقابل کاشیما به میدان بفرستد. آدام، نوع سعید راد، در بازی رفت پرسپولیس و السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اولین بازی آسیایی خود را برای تیمش انجام داد.همچنین امید عالیشاه گزینه اول بازی به جای سیامک، به دلیل مصدومیت نتوانست خود را در تمرینات تاکتیکی برانکو جای دهد. اگرچه او در بازی رفت هرگز نتوانست بازیکن تعویضی خوبی باشد تا جایی که در یک صحنه صدای برانکو را هم در کنار زمین درآورد.کلید واژه ها: بازی - برانکو - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس - لیگ قهرمانان - تیم فوتبال پرسپولیس - جانشین - برانکو ایوانکوویچ - قهرمانان - پرسپولیس - لیگ قهرمانان آسیا - سیامک - قهرمانان آسیا - امید عالیشاه - برنامه ریزی - تمرکز - ایوانکوویچ - تیم فوتبال - آسیا - عالیشاه - برنامه - فوتبال - گزینه - اخراج - گزارش - ستاره - آرامش - اولین - امید - داور - همتی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوه یک ستاره جانشین سیامک نعمتی می شود؟ | سرمربی تیم فوتبال از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×