روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی ها اگر زرنگ باشند در تهران قهرمان می‎شوند | علی از منبع قطره. "

پرسپولیسی ها اگر زرنگ باشند در تهران قهرمان می‎شوند | علی

علی پروین می گوید پرسپولیس شانس این را دارد که جام قهرمانی در آسیا را باای سرش ببرد. - 1397/08/17 - 14:04 0 خبر آنلاین منبع: ها داشته، این بار هم به سوالات مان جواب داد اما وقتی قرار شد در مورد مرحوم پورحیدری صحبت کند، مشخص بود آهنگ بیانش حزن آلود شده و انگار هنوز از این اتفاق غمگین است. *علی آقا شما دیدار پرسپولیس مقابل کاشیما را دیدید؟ با اینکه صبح زود بود اما بیدار شدم و این دیدار را دیدم چون اصلاً دلم نمی خواست بازی پرسپولیس در فینال آسیا را از دست بدهم. *نظرتان در مورد بازی چه بود؟ پرسپولیس نیمه اول خیلی بازی خوبی انجام داد اما در نیمه دوم معلوم نیست چه اتفاقی افتاد که بچه ها کم آوردند. این موضوع را باید بعد که برانکو به تهران برگشت از او بپرسیم. *به نظرتان کاشیما چطور ظاهر شد؟ همانطور که انتظار داشتم تیم کاشیما مثل باقی تیم های ژاپنی با سرعت زیادی حمله می کرد. آنها هیچی ندارند غیر از همین سرعت! هر لحظه که بچه های ما از توپ یا ای علیه کسی کرده باشد. امکان نداشت جواب کسی را بدهد یا به دیگری بی احترامی کند و یا کاری کند که دل کسی بشکند. هر کسی نمی تواند این طور زندگی کند آن هم وقتی در استقلال یا پرسپولیس فعالیت کند. منصور به لحاظ شخصیتی خیلی آدم قوی بود ولی او هم از جمع ما رفت. حالا ما دور هم جمع می شویم و یک فاتحه می خوانیم و برای روحش آرزوی آمرزش می کنیم.کلید واژه ها: پرسپولیس - پرسپولیس نیمه - بازی پرسپولیس - بازی - جام قهرمانی - تهران - دیدار - علی پروین - پورحیدری - آسیا - قهرمانی - استقلال - انتظار - آنلاین - برانکو - پروین - زندگی - ژاپنی - حمله - لحظه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی ها اگر زرنگ باشند در تهران قهرمان می‎شوند | علی از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×