روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صحنه ای ناراحت کننده از مچ پای ستاره مصدوم پرسپولیس + عکس از منبع قطره. "

صحنه ای ناراحت کننده از مچ پای ستاره مصدوم پرسپولیس + عکس

اختصاصی | امید عالیشاه ستاره مصدوم پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا به احتمال فراوان دیدار فینال آسیا را از دست خواهد داد. - اختصاصی امید عالیشاه ستاره مصدوم پرسپولیس به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا به احتمال فراوان دیدار فینال آسیا را از دست خواهد داد. مچ پای امید عالیشاه اما خود عالیشاه با مصدومیت مچ پا دست و پنجه نرم می کند و با وجود تلاش فراوان پزشکان پرسپولیس" به احتمال فراوان او نیز حضور در این بازی را از دست خواهد داد. با توجه به تصویر منتشر شده از پای امید عالیشاه می توان به وخامت شرایط پای این بازیکن پی برد که هنوز با تورم و کبوی مواجه است و نمی تواند آمادگی صد در صد خود را در این بازی به نمایش بگذارد. سایت ورزش 11، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.کلید واژه ها: امید عالیشاه - عالیشاه - پرسپولیس - امید - ستاره - بازی - دیدار - آسیا - وابستگی - پزشکان - منتشر - شرایط - حمایت - تصویر - نمایش - ورزش - تورم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " صحنه ای ناراحت کننده از مچ پای ستاره مصدوم پرسپولیس + عکس از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×