روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جو ورزشگاه آزادی و هواداران پرسپولیس | افشین قطبی در گفتگو از منبع قطره. "

جو ورزشگاه آزادی و هواداران پرسپولیس | افشین قطبی در گفتگو

افشین قطبی در گفتگو با سایت AFC درباره جو ورزشگاه آزادی و هواداران پرسپولیس صحبت کرد. - : افشین قطبی، سرمربی 54 ساله سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که سابقه مربیگری در لیگ ژاپن را دارد در گفتگو با سایت AFC درباره قهرمانی پرسپولیس در سال 2008 می گوید: در دیدار هفته آخر و در دقیقه 96 همراه با 110 هزار نفر مقابل سپاهان به پیروزی رسیدیم و قهرمان شدیم. واقعا جو فوق العاده ای بود و در هیچ زبانی نمی توان آن جو را توضیح داد. او افزود: به عنوان یک بازیکن یا مربی فوتبال آسیا، بازی در این ورزشگاه تجربه فوق العاده و استادیوم آزادی یک کولوسئوم (بزرگترین تماشاخانه در امپراتوری روم بوده است) در آسیا است. تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن در بازی رفت موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد پرسپولیس ایران بگذرد اما افشین قطبی اعتقاد دارد، حمایت هواداران ایرانی کار را برای این تیم در بازی برگشت سخت می کند. قطبی در این باره می گوید: من فکر می کنم که آنها با این واقعیت روبرو شده اند که پرسپولیسی ها از شب قبل از بازی در ورزشگاه حضور خواهند داشت و صبح روز بازی، ورزشگاه پپر خواهد بود و سر و صدا ورزشگاه شگفت انگیز است. اما این موضوع باعث می شود تا فشار و استرس به بازیکنان و کادرفنی تیم وارد شود، زیرا آنها در خانه بازی می کنند و باید نتایجه دلخواه هوداران شان را بگیرند. سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: در این مسابقه درباره تقابل 2 فرهنگ متفاوت صحبت می کنید. تیم های ژاپنی بسیار محافظه کار هستند و وقتی به تیم های ایرانی نگاه می کنید، آنها بسیار خلاق هستند. این مورد بازیکنانی است که فوتبال خیابانی بازی می کنند و آنها به تنهایی قادر خواهند بود، شرایطی را خلق کنند که ممکن است مفید و با صرفه باشد. در فینال ها تیمی موفق است که کم تر اشتباه کند و از معدود فرصت ها استفاده کند.کلید واژه ها: پرسپولیس - ورزشگاه - بازی - تیم ملی فوتبال ایران - هواداران پرسپولیس - فوتبال - افشین قطبی - تیم ملی فوتبال - ایران - ورزشگاه آزادی - هواداران - فوتبال ایران - فوق العاده - مربی - قطبی - بازیکنان - آزادی - باشگاه پرسپولیس - استادیوم آزادی - تیم ملی - ایرانی - ژاپن - پرسپولیسی ها - مربی فوتبال - گفتگو - شگفت انگیز - تیم فوتبال - کولوسئوم - استادیوم - خانه

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جو ورزشگاه آزادی و هواداران پرسپولیس | افشین قطبی در گفتگو از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×