روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: قطره
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلالی ها راضی از لغو بازی با پدیده | بازیکنان و اعضای از منبع قطره. "

استقلالی ها راضی از لغو بازی با پدیده | بازیکنان و اعضای

بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال از لغو بازی با پدیده در هفته دوازدهم لیگ برتر کاملا راضی هستند. - به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرورزشی"، تیم فوتبال استقلال قرار بود فردا در هفته دوزادهم لیگ برتر با پدیده بازی کند، اما چون قرار است پرسپولیس روز شنبه برابر کاشیما بازی کند و این تیم نمی توانست در استادیوم آزادی بازی کند، این بازی به زمان دیگری موکول شد.با توجه به اینکه استقلال در 3 بازی اخیر خود موفق به پیروزی نشده است و شرایط این تیم بحرانی به نظر می رسد، به نظر می رسد تمام بازیکنان و کادرفنی از لغو این بازی راضی هستند.شفر در اولین قدم بعد از لغو بازی استقلال دو روز تمرینات تیمش را تعطیل کرد و بازیکنان این تیم از روز شنبه 13 روز فرصت دارند تا خود را آماده بازی با استقلال خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر کنند.کلید واژه ها: بازی - استقلال - بازیکنان - لیگ برتر - هفته دوازدهم لیگ برتر - پدیده - استقلال خوزستان - استادیوم آزادی - فوتبال استقلال - هفته دوازدهم - هفته سیزدهم - تیم فوتبال - شنبه - استادیوم - پرسپولیس - خوزستان - فوتبال - گزارش - تعطیل - اولین - آزادی - شرایط - موفق

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلالی ها راضی از لغو بازی با پدیده | بازیکنان و اعضای از منبع قطره. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×